Opis:


Osoba, która będzie wynajmowała samochód z wypożyczalni, powinna dokładnie obejrzeć pojazd i zanotować w dokumentach wszystkie ślady użytkowania, a zwłaszcza każdą drobną rysę, która znajduje się na lakierze. Warto także w umowie zapisać aktualny stan paliwa oraz datę wraz z godziną przekazywanego samochodu. Jeżeli klient będzie potrzebował wyjechać za granicę wynajętym pojazdem to jest również zobowiązany do tego, aby zatelefonować do pracownika wypożyczalni i poinformować o tym. W niektórych przypadkach trzeba dodatkowo zapłacić jednorazową opłatę w wysokości 100 zł.

W niektórych wypożyczalniach obowiązuje limit kilometrów, ale czasami pojazdy wynajmowane są bez żadnych limitów i można się nimi poruszać po całym kraju bez ograniczeń. Kierowca może także poprosić o wyposażenie pojazdu w dodatkowe akcesoria, takie jak foteliki dla dziecka albo nawigację samochodową. Bardzo dużo osób w obecnych czasach dostrzega możliwość tańszego korzystania z auta bez kupowania go na własność. Długoterminowy wynajem samochodów w Warszawie jest najpopularniejszym rozwiązaniem wśród przedsiębiorców, którzy rozwijają w biznes i potrzebują pojazdów dla swoich pracowników, ale także z takich możliwości korzystają osoby prywatne, które potrzebują przetransportować meble lub dokonać przeprowadzki.

Każda profesjonalna wypożyczalnia zatrudnia również doświadczonych mechaników, którzy odpowiedzialni są za to, aby dbać o serwisowaniu pojazdów. W ten sposób samochód na wynajem zawsze jest w najlepszym stanie technicznym i może być użytkowany przez dłuższy czas bez żadnych awarii. Wynajęcie samochodu najszybciej można zarezerwować za pomocą formularza znajdującego się na stronie internetowej wypożyczalni. Szeroką ofertę różnych modeli aut posiada AB-Rent. Klient może zdecydować się na wynajem długoterminowy, średnioterminowy albo krótkoterminowy.

Korzystanie z usług wysokiej jakości wypożyczalni samochodów wcale nie musi oznaczać wysokich kosztów. Na rynku jest bardzo duża konkurencja, dzięki czemu klient standardowy samochód osobowy może wynająć nawet za 50 zł dziennie. Oczywiście droższe modele będą kosztować więcej i najczęściej trzeba zapłacić nawet 1000 zł za wynajem limuzyny do ślubu.

Data dodania: 23-04-2020
Autor: Ida Cieślak
Źródło:
https://www.ab-rent.pl/pl/oferta/wynajem-dlugoterminowyNazwa firmy: AB-rent

Adres: Sycowska 13

Kod pocztowy: 51-319

Miejscowość: Wrocław

Telefon:

WWW: https://www.ab-rent.pl/
Opinie o AB-rentOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy