Opis:


Wnętrza sklepów szybko się brudzą zwłaszcza jesienią i zimą, podczas których opady deszczu lub śniegu są codziennością. Ich wygląd jest wizytówką firmy, co oznacza, że zaniedbane przestrzenie odstraszają potencjalnych klientów, którzy mogą przechodzić do konkurencji. Dbanie po powierzchnie sklepowe można powierzyć pracownikom. Niestety ze względu na nadmiar obowiązków, dość często nie mają oni wystarczającej ilości czasu, by z należytą starannością zadbać o wygląd witryn, półek czy podłóg.

Sprzątanie takich miejsc warto zlecić fachowcom. Skontaktowanie się z nimi rozważają właściciele restauracji, biurowców, małych sklepików lub sklepów znajdujących się w galeriach handlowych. Rozwiązanie to zapewnia niższe wydatki w porównaniu do samodzielnego zatrudniania osoby sprzątającej, którą na dodatek trzeba przeszkolić i zapewnić odpowiednie środki czystości. Właściciel sklepu opłaca wyłącznie usługę sprzątania i nie ponosi kosztów dotyczących odprowadzania składek pracowniczych.

Przedsiębiorstwa sprzątające, takie jak ABC Sprzątanie, pracują w różnych godzinach i dopasowują usługi do potrzeb przestrzeni oraz jej warunków. Firma ma siedzibę we Wrocławiu i zapewnia profesjonalne sprzątanie sklepów niezależnie od ich powierzchni. Proponuje podpisanie długoterminowej umowy lub jednorazowe zlecenie. Takie prace najlepiej jest wykonywać na bieżąco. Ze względu na specyfikę sklepy oraz duże galerie handlowe narażone są na liczne zabrudzenia, które negatywnie wpływają na zadowolenie klientów.

Przedsiębiorstwo to zaopatruje toalety w artykuły higieniczne, pozbywa się nieprzyjemnych zapachów, usuwa kamień z kranów, czyści szyby oraz podejmuje się polimeryzacji podłóg. Zadania te mogą być realizowane z wybraną częstotliwością. Pracownicy dysponują profesjonalnymi środkami czyszczącymi, dzięki czemu działają sprawnie. Nie niszczą one powierzchni i zapewniają satysfakcjonujące efekty. Firma posiada także niezawodne odkurzacze wodne o dużej mocy, myjki ciśnieniowe oraz urządzenia przeznaczone do prania tapicerki.

Data dodania: 21-09-2020
Autor: Bruno Woźniak
Źródło:
Nazwa firmy: ABC Sprzątanie

Adres: Piękna 60AH

Kod pocztowy: 50-506

Miejscowość: Wrocław

Telefon: 733 733 403

WWW: https://abc-sprzatanie.pl
Opinie o ABC SprzątanieOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy