Opis:


Remont kuchni warto przeprowadzić, korzystając ze wsparcia odpowiedniego doradcy. Usługi projektowania przestrzeni użytkowych o różnym metrażu oraz realizację zatwierdzonej przez klienta koncepcji proponują pracownicy Biura Projektowego Acerys, mającego swoją siedzibę w Warszawie. Zapewniają pomoc przy doborze odpowiadających potrzebom i oczekiwaniom zamawiającego rozwiązań aranżacyjnych, pozwalających uzyskać wymarzony efekt w danym pomieszczeniu.

W przypadku kuchni realizator proponuje zestawy mebli pod wymiar. Oferta obejmuje ciągi szafek przypodłogowych, naściennych lub stawianych luzem, jako wyspy, wykończonych wysokiej jakości, wytrzymałymi blatami dostępnymi w wielu kolorach do wyboru. Na stronie biura projektowego można zapoznać się z propozycjami zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów. Dużą popularnością cieszą się meble kuchenne Nobilia, które trafiają w gusta osób preferujących styl klasyczny lub też bardziej nowoczesny. Każdy zestaw można bezproblemowo spersonalizować, dobierając odpowiednie wybarwienie frontów lub sposób zamykania szafek. Z uwagi na opcję zamówienia indywidualnych rodzajów wykończeń koszt kompletu jest ustalany oddzielnie.

Kadra biura zaprasza do kontaktu nie tylko osoby z Warszawy i okolic. O pomoc w urządzaniu kuchni lub też innych pomieszczeń mogą poprosić klienci z całego kraju. Zapytanie o wycenę lub o doradztwo można złożyć online, korzystając z przygotowanego na stronie firmy formularza kontaktowego. Pracownicy zachęcają też do rezerwacji terminu spotkania z projektantem, podczas którego można w komfortowych warunkach ustalić szczegóły realizacji zgodnie z oczekiwaniami, upewniając się też, że nie przekroczy się założonego budżetu.

Data dodania: 14-04-2023
Autor: Lena Czerwińska
Źródło:
http://acerys.pl/Nazwa firmy: Acerys

Adres: Al. Krakowska 264

Kod pocztowy: 02-210

Miejscowość: Warszawa

Telefon: +48 22 878 11 96

WWW: http://acerys.pl/
Opinie o AcerysOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy