Opis:


Doskonale zaopatrzone sklepy jubilerskie ACLARI Diamonds to miejsca, gdzie oferowana jest wysokiej jakości biżuteria z diamentami. Jest ona bardzo różnorodna, produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach. Wyroby posiadają certyfikaty, które potwierdzają autentyczność kamieni. Klienci mogą tu zaopatrzyć się w przepiękne ozdoby, które przyciągają uwagę starannością wykonania. W asortymencie znaleźć można efektowne pierścionki. Każdy mężczyzna wybierze odpowiedni wzór dla swojej wybranki. 

Ważne jest, by zwrócić uwagę na kolor i rodzaj biżuterii noszonej przez kobietę. Panie, które lubią minimalizm, z pewnością docenią pierścionek zaręczynowy w klasycznym kształcie. Doskonałym wyborem będzie model z jednym kamieniem, który jest bardzo uniwersalny. W salonie dostępne są produkty z kamieniami w różnej wielkości. Nie zabraknie tu wzorów zarówno z dużym, jak i małym brylantem. Te kamienie szlachetne są bardzo efektowne. Są najtrwalszymi minerałami, które są odporne na zarysowania. Dzięki temu zachowują swój blask przez cały okres użytkowania. Starannie oprawione kamienie z pewnością spodobają się każdej kobiecie. Pierścionki dostępne są w różnych kolorach złota. Żółty kruszec jest bardzo elegancki i ponadczasowy. W sklepie oferowane są także wzory w białym lub dwukolorowym złocie. Starannie wyselekcjonowane kamienie szlachetne odpowiadają za wyjątkowość i ponadczasowość wyrobów. Odpowiednia oprawa diamentów sprawia, iż dociera do nich odpowiednia ilość światła. Biżuteria zaręczynowa zazwyczaj jest noszona na prawej ręce, jednak niektóre panie zakładają ją na lewą dłoń. Wszystko to zależy od gustu kobiety. 

W sklepie jubilerskim oferowane są różne kolekcje pierścionków, każdy pan może znaleźć najlepszy model dla swojej ukochanej. Poza klasycznymi wzorami dostępne są tu także ozdoby w finezyjnych oraz oryginalnych kształtach. Dużą popularnością cieszą się wzory obrączkowe, które ozdobione są licznymi brylantami. Ciekawą propozycję są także modele łączące w sobie klasyczne i nowoczesne wzornictwo. Centralny kamień otoczony jest mniejszymi diamentami, co daje niebywały efekt. 


Nazwa firmy: ACLARI DIAMONDS

Adres: Adama Mickiewicza 9

Kod pocztowy: 10-550

Miejscowość: Olsztyn

Telefon: 89 533 42 09

WWW: https://aclari.pl
Opinie o ACLARI DIAMONDSOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy