Opis:


Suplementy diety dostępne na stronie internetowej singularis.com.pl wspomagają pracę układu krążenia. Jednym z nich jest ginkgo biloba. Preparat rozszerza naczynia krwionośne, zmniejsza ryzyko występowania udarów. Zwiększa dopływ tlenu do mózgu, co skutkuje poprawą pamięci i koncentracji.  Jest stosowany pomocniczo w leczeniu problemów, takich jak:

  • zawroty głowy,
  • dzwonienie w uszach,
  • mrowienie w kończynach,
  • zimne stopy i dłonie.

Preparat cieszy się również dużą popularnością wśród kobiet, które chcą pozbyć się cellulitu. Pobudza mikrokrążenie, wygładza skórę i poprawia jej elastyczność. Miłorząb japoński jest źródłem flawonoidów, które działają antyoksydacyjnie. Redukuje wolne rodniki, wspomaga walkę z postępującym procesem starzenia się naskórka, chroni go przed szkodliwym działaniem promieni UV. Mogą go stosować osoby, które narażone są na duży wysiłek intelektualny, uczniowie i studenci. 

Suplement jest często zalecany pacjentom z chorobami neurodegeneracyjnymi i problemami neurologicznymi. Wspomaga leczenie bezsenności i stanów lękowych, pomaga poradzić sobie z nadmiernym stresem. Preparaty oferowane w sklepie internetowym posiadają bezpieczny skład. Klienci mogą tu zaopatrzyć się w wiele przydatnych środków. Asortyment jest bardzo różnorodny. Dużą popularnością cieszą się produkty dla sportowców, które przyspieszają regenerację organizmu, zapobiegają występowaniu niedoborów składników odżywczych. Preparaty zawierające witaminy i minerały dodają energii, wzmacniają odporność, poprawiają samopoczucie. Bardzo pomocne są środki z magnezem, które są wskazane dla osób prowadzących intensywny tryb życia. Odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, zmniejszają uczucie zmęczenia.


Nazwa firmy: Activepharm Labs Sp. z o.o. Sp. K.

Adres: Jana III Sobieskiego 9

Kod pocztowy: 59-220

Miejscowość: Legnica

Telefon: 607 674 658

WWW: https://singularis.com.pl
Opinie o Activepharm Labs Sp. z o.o. Sp. K.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy