Opis:


Nieodłącznym elementem życia jest konieczność wypoczynku. Każdy czasami potrzebuje oderwać się od codzienności po to, by móc zregenerować się, nabrać sił i zwyczajnie cieszyć się obecnością bliskich osób.

Ludzie coraz częściej wyjeżdżają. Nie są to już tylko wakacyjne podróże mające miejsce raz, maksymalnie dwa razy do roku. Okazji do zmiany otoczenia jest coraz więcej i warto z nich korzystać. W momencie, gdy codzienność ma miejsce w wielkich miastach, pełnych tłumów ludzi, samochodów i hałasu, najczęściej na miejsce odpoczynku poszukuje się obszarów, które są ich odwrotnością. Mowa tu o lokalizacjach cichych, spokojnych, położonych w sąsiedztwie natury.

Jednym z takich miejsc, które oferują swoim gościom sposobność do całkowitego wyciszenia, jest osrodekwypoczynkowykaszuby.pl. To kompleks, w skład którego wchodzą klasyczne domki letniskowe, domki holenderskie i campingi. Odwiedzający mają możliwość wyboru, w którym z nich będą chcieli się zatrzymać.

Wygodnym rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości wykupienia na miejscu posiłków. Restauracja tam zlokalizowana proponuje bogate i różnorodne śniadania, obiady i desery. Można wybierać z rozbudowanej karty.

Domek nad jeziorem na Kaszubach jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla par, osób starszych, jak i rodzin z małymi dziećmi. Każdy będzie w stanie znaleźć w tych okolicach coś dla siebie. Ciekawym wariantem dla miłośników zwierząt i aktywności fizycznej jest stadnina konna, z której mogą korzystać wszyscy goście. Dla tych, którzy chcieliby dopiero rozpocząć swoją przygodę z końmi, zatrudnieni zostali profesjonalni instruktorzy.  Ponadto, na terenie ośrodka znajduje się także łowisko, które goście mogą odwiedzać i łowić tam ryby. 

W promieniu od kilku do kilkudziesięciu kilometrów od ośrodka znajduje się wiele różnych atrakcji. Można udać się na niezapomnianą wycieczkę na zamek w Malborku. W grę wchodzą także przechadzki po parkach krajobrazowych, wizyta w domku postawionym do góry nogami, skansenie, czy też rezerwacie strusi afrykańskich. 


Nazwa firmy: Agroturystyka Koziołkowo

Adres: Bartoszylas 43B

Kod pocztowy: 83-430

Miejscowość: Stara Kiszewa

Telefon: 586876055

WWW: https://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/
Opinie o Agroturystyka KoziołkowoOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy