Opis:


Strona internetowa airlight.pl to portal należący do renomowanego producenta konfekcji foliowej. Firma wykorzystuje wysokogatunkowe tworzywa sztuczne i zaawansowane maszyny, dzięki czemu może w pełni odpowiadać wymogom dzisiejszego rynku. Specjalistyczna wiedza, nowoczesne centrum magazynowe zlokalizowane w Warszawie oraz unikalne know-how zapewniają przy tym wszystkie niezbędne możliwości potrzebne do obsługi najbardziej wymagających partnerów biznesowych w sposób kompleksowy i przystępny pod względem finansowym.

Katalog produktowy marki jest rozbudowany. Jej flagowym produktem jest pianka polietylenowa, która jest niezwykle chętnie wykorzystywana jako rozwiązanie do zabezpieczania powierzchni. Wyróżnia się unikalną, zamkniętą strukturą składającą się z odrębnych komórek, dzięki której pozwala chronić przedmioty przed zarysowaniem. Nie ściera się, ma niewielką wagę, a do tego dochodzi elastyczność i łatwość w użyciu. Nie sposób nie wspomnieć również o neutralności chemicznej, a także odporności na działanie wilgoci.

Opisane właściwości sprawiają, że materiał jest chętnie wykorzystywany do zabezpieczenia w procesach logistycznych, transportowych oraz sprzedażowych umeblowania i elementów wykonanych z drewna, sprzętu RTV i AGD, szkła oraz ceramiki, elektroniki, części samochodowych itp. Ponadto znajduje on także zastosowanie w aplikacjach budowlanych, gdzie sprawdza się jako składnik warstwy termo- i akustyczno-izolacyjnej stropów oraz posadzek (jest wykorzystywany pod panele i podłogi pływające). 

Producent dystrybuuje produkt w postaci rolek, worków oraz arkuszy. W zależności od indywidualnych potrzeb dodatkowo pianka może zostać pokryta różnymi rodzajami folii, w tym LDPE czy HDPE.

Data dodania: 21-01-2022
Autor: Wiktor Ziółkowski
Źródło:
https://airlight.pl/pianka-polietylenowa/Nazwa firmy: Air Light

Adres: Brzeziny 6b

Kod pocztowy: 03-256

Miejscowość: Warszawa

Telefon: 22 478 25 88

WWW: https://airlight.pl
Opinie o Air LightOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy