Opis:


Gadżety reklamowe dostępne w tej hurtowni to połączenie doskonałej jakości i atrakcyjnych cen. Założyciele firmy bardzo dbają o to, by klienci za każdym razem otrzymywali dokładnie to, czego naprawdę potrzebują. Do produkcji wyrobów marketingowych wykorzystywane są trwałe materiały, które nie ulegają szybkiemu zniszczeniu.

W celu promowania swoich usług bądź świadczeń można zdecydować się na następujące rozwiązania:

  • balony reklamowe (klasyczne balony lateksowe, balony pneumatyczne),
  • gadżety reklamowe (flagi, koszulki, smycze i wiele innych),
  • namioty,
  • figury pneumatyczne.

Osoby zajmujące się realizacją zleceń mają bardzo duże doświadczenie w branży. Dzięki temu trafnie doradzają klientom i pomagają im w tworzeniu dobrze dopasowanych projektów. 

Przy zakupie balonów warto rozważyć zamówienie większej ilości. W takim wypadku ceny są korzystniejsze. Firma dysponuje sprzętem pozwalającym na zastosowanie metody sitodruku, która daje bardzo zadowalające efekty. 

Z balonów można tworzyć także przepiękne bramy i łuki, które doskonale zaznaczają przestrzeń (na przykład na targach, pokazach, koncertach, czy też imprezach sportowych). Bardzo efektownym rozwiązaniem są także duże balony pneumatyczne. Mogą pojawić się na nich napisy i dowolne nadruki. 

Na stronie internetowej albex.pl dostępna jest obszerna galeria zdjęć. Zamieszczane są tam fotografie z przeprowadzonych dotąd realizacji. Dla wielu klientów stanowią one źródło inspiracji. Dzięki zdjęciom można także przyjrzeć się temu, jaką jakość mają poszczególne produkty. 

Przy chęci podjęcia dłuższej współpracy można negocjować z właścicielami firmy indywidualne warunki. Duże zamówienia dają szansę na dodatkowe rabaty i specjalne oferty dla klientów.

Data dodania: 03-03-2022
Autor: Gabriel Gajewski
Źródło:
https://albex.pl/balony/Nazwa firmy: Albex

Adres: Grodzka 20

Kod pocztowy: 80-841

Miejscowość: Gdańsk

Telefon: +48 (58) 300 07 44

WWW: https://albex.pl/
Opinie o AlbexOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy