Opis:


Nic tak nie łączy przyjaciół czy kolegów z pracy, jak wspólne rozwiązywanie zagadek, dlatego rozrywka typu escape room cieszy się niemalejącym powodzeniem w kraju. W każdym, większym mieście usługa dostępna jest stacjonarnie, jednak Amer Event przygotowało też specjalna ofertę.

Ta eventowa firma proponuje swoim klientom mobilne escape roomy, które można zaaranżować w dowolnej lokalizacji. Wybrana rozgrywka będzie od podstaw zaaranżowana w pomieszczeniu wskazanym przez klienta. W razie braku odpowiedniego miejsca, usługodawca udostępnia namiot, w którym zostanie rozłożona scenografia. Mobilny pokój zagadek to doskonała opcja dla firm, które chcą zorganizować dla swoich pracowników nietuzinkową imprezę integracyjną. Z opcji chętnie korzystają też hotele oraz pensjonaty, jak również szkoły podstawowe i licea.

Dzięki mobilnemu escape roomowi można sprawdzić swoje umiejętności i doskonale się bawić. Każda rozgrywka wymaga od uczestników współpracy, przydatne będzie logiczne myślenie oraz spostrzegawczość i kreatywność. Z tego powodu usługa może być ciekawą formą spędzania wolnego czasu uczniów szkół. Przygotowano dla nich specjalne rozgrywki:

  • Wiadomość w Bibliotece,
  • Szalony Naukowiec,
  • Powrót do Przeszłości,
  • Uratujcie Święta (dla najmłodszych uczestników).

Również właściciele hoteli oraz pensjonatów zyskają na skorzystaniu z oferty firmy, zapewniając swoim gościom ciekawą formę spędzenia czasu. Mogą oni przebierać w ciekawych rozgrywkach, które można zaaranżować w hotelowym pokoju lub też na strychu. Na szczególna uwagę zasługują mrożące krew w żyłach rozgrywki - Strych lub też Pokój Lalek. Będą one ciekawą rozrywką z okazji Halloween lub Andrzejek.

Osoby zainteresowane usługa muszą spełnić tylko minimum formalności a firma eventowa zajmie się resztą! Całkowity koszt escape roomu zależy od wielu czynników, m.in liczby uczestników, rodzaju rozgrywki czy miejsca akcji. Usługa dostępna jest na terenie całego kraju, więcej informacji można uzyskać odwiedzając oficjalną witrynę internetową firmy.

Data dodania: 07-02-2019
Autor: Bruno Woźniak
Źródło:
https://www.mobilny-escaperoom.pl/Nazwa firmy: Amer Event

Adres: Szymborska 53

Kod pocztowy: 88-100

Miejscowość: Inowrocław

Telefon: 609057688

WWW: https://www.mobilny-escaperoom.pl/
Opinie o Amer EventOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy