Opis:


Etykieta to niepozorny element wpływający na rozpoznawalność produktu. Odpowiednio zaprojektowana zachęca do zapoznania się z jego zawartością oraz do zakupu, co przekłada się na zyski przedsiębiorców. Jest to główny powód, dla którego warto zastanowić się nad jej kształtem, dominującą kolorystyką oraz nanoszonymi elementami. Najczęściej są to podstawowe informacje o artykule, jego skład, nazwa producenta oraz data przydatności do spożycia w przypadku jedzenia lub napojów. Najpopularniejszym typem jest etykieta biała spotykana między innymi w branży farmaceutycznej. Odznacza się ona czytelnością i uniwersalnością.  Firmy oferujące podobne naklejki proponują druk offsetowy lub termotransferowy.

Taką możliwość daje przedsiębiorstwo Aniflex, które od lat realizuje zlecenia na rzecz klientów z różnymi potrzebami. Są nimi przedstawiciele branży spożywczej, motoryzacyjnej, kosmetycznej i wielu innych. Firmę reprezentuje doświadczony personel, który chętnie doradza i gwarantuje zadowolenie z każdej współpracy. Producent etykiet w województwie łódzkim dba o jakość wszystkich naklejek, co oznacza, że są one bardzo trwałe i niepodatne na przedzieranie czy inne zniszczenia. Niektóre z nich nadają się do stosowania w chłodniach, mroźniach i pozostałych przestrzeniach o dużym stopniu wilgoci i ujemnych temperaturach.

Etykiety przyjmują rozmaite formaty i nadają się do obklejania butelek. Osobom z ograniczonym budżetem polecane są modele papierowe, których cena jest dość niska. Alternatywą są naklejki pokryte dodatkową warstwą folii chroniącej przed blaknięciem na skutek promieniowania słonecznego. Występują one w wersji matowej i błyszczącej, która prezentuje się elegancko. Służą do znakowania opakowań jednostkowych oraz zbiorowych i sprawdzają się w centrach logistycznych, ponieważ ułatwiają identyfikację poszczególnych towarów.

Przedsiębiorstwo tworzy naklejki z poliestru, który odnajduje się w przypadku znakowania elementów elektrycznych. Jest on niepodatny na ścieranie oraz inne zniszczenia. Zainteresowaniem cieszą się także etykiety polipropylenowe i polietylenowe o dużej elastyczności, które sprawdzają się w przestrzeniach narażonych na zmienne warunki atmosferyczne. Część z nich wykazuje odporność na działanie kwasów oraz silnych detergentów. Cena etykiet zależy od nakładu oraz materiału, jaki wybierze klient.

Data dodania: 24-01-2022
Autor: Ida Cieślak
Źródło:
https://aniflex.pl/Nazwa firmy: ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA

Adres: Piaskowa 138

Kod pocztowy: 97-200

Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

Telefon: (+48) 44 789 08 00

WWW: https://aniflex.pl/
Opinie o ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNAOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy