Opis:


Już niedługo staniecie się mężem i żoną, w związku z tym szukacie fotografa? Pragniecie, aby wraz ze swoim sprzętem do fotografowania towarzyszył Wam podczas przygotowań tuż przed ceremonią, w kościele, gdy będziecie wypowiadać przysięgę małżeńską oraz w trakcie weselnej zabawy na sali? Chcecie powierzyć mu również wykonanie Waszej sesji ślubnej? Krzysztof Piwowarek to fotograf, który działa przede wszystkim na terenie Mińska Mazowieckiego, aczkolwiek z chęcią przyjmuje zlecenie od klientów także z innych rejonów Polski.

Wasza sesja ślubna w Mińsku Mazowieckim może być wyjątkowa, gdyż nie brakuje tutaj pięknych, zachwycających okolic, z których można uczynić doskonałe tło do zdjęć. W zasadzie nie miejsce jest ważne, ale umiejętności fotografa, a tych Panu Krzysztofowi z pewnością nie brakuje. Ma on głowę pełną pomysłów. Dla niego każde miejsce ma w sobie potencjał, wystarczy tylko go odkryć.

Zdjęcia ślubne i weselne zazwyczaj przedstawiają Parę Młodą w sposób naturalny, niepozowany. W tym właśnie tkwi ich urok. Sesja ślubna jest natomiast okazją do tego, aby przez moment stać się modelem. To, czy zdjęcia będzie można określić jako dobre, zależy nie tylko od fotografowanych osób oraz ich umiejętności pozowania, ale przede wszystkim od fotografa. Jeżeli potrafi on stworzyć odpowiednią atmosferę podczas sesji, uchwycić najlepszy moment, jak również we właściwy sposób instruować Parę Młodą, na pewno przebiegnie ona tak, jak trzeba. Krzysztof Piwowarek ma za sobą niejedną ślubną sesję, zatem ma wypracowane własne techniki, które pozwalają mu na wykonywanie zdjęć idealnych, czyli takich, które stanowią mieszankę wzruszeń, radości, naturalności i przede wszystkim miłości.

Panu Krzysztofowi doskonale pracuje się z osobami, które mają w sobie zadatki na modeli, ale też rewelacyjnie radzi sobie z tymi, które są mniej śmielsze. Budzi on zaufanie, a to w pracy fotografa jest niezwykle ważne.

Z jego portfolio można się zapoznać na stronie art-fotokris.pl. Warto przyjrzeć się im bliżej, gdyż to właśnie zdjęcia mówią o fotografie wszystko.

Data dodania: 30-11-2018
Autor: Wiktor Ziółkowski
Źródło:
https://www.art-fotokris.pl/slub,013,imgNazwa firmy: ART KRIS Krzysztof Piwowarek

Adres: Warszawska 196

Kod pocztowy: 05--30

Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

Telefon: 661355333

WWW: https://www.art-fotokris.pl/
Opinie o ART KRIS Krzysztof PiwowarekOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy