Opis:


Mająca siedzibę w Piotrkowie Trybunalskim firma Artfol zajmuje się produkcją nowoczesnych i skutecznych systemów pakowania. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wyrobach foliowych oraz wykonanych z innowacyjnych surowców o wielu wyjątkowych właściwościach. Z oferty korzystają chętnie nie tylko klienci potrzebujący funkcjonalnych produktów do pakowania różnego rodzaju towarów, lecz również ci, którym zależy na działaniu przyjaznym dla środowiska. Powyższa firma wykorzystuje ekologiczne metody produkcji i dysponuje innowacyjnym parkiem maszynowym, który jest sukcesywnie rozbudowywany.

Wśród klientów z różnych zakątków Polski przedsiębiorstwo jest znane jako renomowany producent taśmy polipropylenowej, którą można z powodzeniem stosować przy małych lub dużych ładunkach. Akcesorium z tej kategorii stanowi alternatywę dla wyrobów stalowych i ma nad nimi przewagę w postaci lekkości oraz braku odkształcania się. Inne zalety to odporność na warunki atmosferyczne, takie jak opady deszczu lub śniegu, wahania temperatur czy promieniowanie słoneczne. Produkt używany jest do zabezpieczania towaru na paletach. Często znajduje zastosowanie na przykład podczas transportu ciężkich materiałów budowlanych, które wymagają odpowiedniej stabilizacji. Powyższa firma gwarantuje atrakcyjne ceny oraz dogodne warunki dla dostawy zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Przedsiębiorstwo oferuje dodatkową usługę wykonania nadruku na poszczególnych produktach. Dzięki temu klient w łatwy sposób może wyeksponować na przykład swoje logo. Daje to okazję do pozyskania interesującego nośnika marketingowego mającego na celu promowanie danej marki. Producent taśmy polipropylenowej proponuje też przydatne akcesoria – metalowe i druciane zapinki oraz narożniki.

Korzystając z oferty powyższej firmy, można liczyć na wysoką jakość produktów i profesjonalną obsługę. Poszczególne wyroby foliowe są opisane na firmowej stronie internetowej, a w razie dodatkowych pytań klient może skontaktować się w wybrany sposób z wykwalifikowanym personelem.

Data dodania: 30-03-2021
Autor: Ida Cieślak
Źródło:
https://www.artfol.pl/tasmapp/tasma-polipropylenowaNazwa firmy: ARTFOL Sp. z o. o. s.k.

Adres: ODDZIELNA 14

Kod pocztowy: 97-300

Miejscowość: PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Telefon: 44 646 53 12

WWW: https://www.artfol.pl/
Opinie o ARTFOL Sp. z o. o. s.k.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy