Opis:


Bezpieczeństwo w ruchu drogowym jest bardzo ważne, dlatego każdy kierowca powinien pamiętać między innymi o tym, aby zawsze odpowiednio dostosować ogumienie do warunków panujących na drodze. Nie bez powodu na rynku mamy szeroki wybór opon letnich oraz zimowych. Różnią się one między sobą strukturą, poziomem twardości, przyczepnością do podłoża i kilkoma innymi czynnikami.

Już jesienią, kiedy zaczyna robić się dżdżysto i rankiem możemy zobaczyć gołoledź, powinniśmy wymienić ogumienie letnie na zimowe. Opony zimowe w Toruniu można zamontować w każdym praktycznie warsztacie samochodowym. Takie profesjonalne usługi wulkanizacyjne oferuje między innymi Mechanika Kwiatowa. Co ważne dla klientów, oferta jest niedroga, a realizacja usługi – niezwykle szybka, przy zachowaniu pełnej fachowości.

Jeśli nie wiemy jeszcze, jakie opony sprawdzą się najlepiej w przypadku naszego auta, możemy liczyć na doradztwo w zakresie doboru ogumienia. Na miejscu kupimy też odpowiednie opony. Do usług wulkanizacyjnych warsztatu wliczyć można także:

  • demontaż i montaż opon,
  • ustawianie zbieżności,
  • komputerowe wyważanie kół.

Dobry warsztat samochodowy prowadzi usługi w oparciu o profesjonalne, nowoczesne urządzenia oraz oprogramowanie. Obecnie najlepsze efekty przynosi specjalny bezłyżkowy sprzęt demontujący, dzięki któremu szybko i sprawnie można zdjąć ogumienie bez obaw o porysowanie aluminiowej felgi. Jest to możliwe także przy ogumieniu o niskim profilu. Montaż nowych opon odbywa się zawsze z uwzględnieniem wyważenia kół, tak, aby późniejsza jazda była całkowicie komfortowa dla kierowcy. Odpowiednio przygotowane auto poradzi sobie na drodze w każdej sytuacji, także wówczas, gdy obecne są spore opady śniegu czy gradu, a ulica jest oblodzona.

Dzięki oponom zimowym, nie musimy martwić się o to, że zdarzy nam się jakaś nieprzyjemna sytuacja. Ogumienie takie charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża, niezależnie od tego, w jakim stanie znajduje się aktualnie droga i czy występują obfite opady.

Data dodania: 18-11-2018
Autor: Ida Cieślak
Źródło:
http://mechanikakwiatowa.pl/noweopony.htmlNazwa firmy: Auto Serwis Kwiatowa

Adres: Kwiatowa 83

Kod pocztowy: 87-100

Miejscowość: Toruń

Telefon: 693 661 223

WWW: http://mechanikakwiatowa.pl/
Opinie o Auto Serwis KwiatowaOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy