Opis:


W czasie sprawy rozwodowej bardzo duże znaczenie mają niepodważalne fakty. Choć małżonkowie ogarnięci są intensywnymi emocjami, muszą rzeczowo i konkretnie podejść do sytuacji. Jeśli doszło do zdrady, warto mieć na to konkretne dowody i przedstawić je w sądzie. Dzięki temu rozprawa przebiegnie szybciej i wyrok będzie sprawiedliwy. W przygotowaniu do wystąpienia przed sądem pomagają agencje detektywistyczne.

Prywatny detektyw może zdobyć dowody do sprawy rozwodowej w Szczecinie. Obejmują one takie materiały jak:

  • filmy i fotografie przedstawiające zażyłość z kochanką lub kochankiem,
  • wydruki wiadomości tekstowych i zapisy z komunikatorów wskazujące na romans,
  • wywiady środowiskowe oraz zapisy zeznań świadków,
  • dokumenty urzędowe i prywatne.

Pracownik agencji może dyskretnie śledzić małżonka i wykonać zdjęcia w czasie jego spotkania z kochanką. W ten sposób wiele osób przekonuje się, że do zdrady rzeczywiście doszło i nie jest ona jedynie wymysłem powodowanym przez zazdrość. Zebrane przez detektywa materiały są respektowane przez sąd. Więcej na temat dowodów do spraw rozwodowych można dowiedzieć się na stronie internetowej pod linkiem averto.com.pl.

Zadaniem agencji detektywistycznej jest także pomoc w znajdowaniu świadków, którzy mogą poświadczyć o rozpadzie pożycia i stanie danego związku oraz stawią się danego dnia przed sądem. Przydatne są informacje o możliwościach finansowych i zarobkowych obu stron oraz sytuacji, w jakiej znajdują się dzieci. Będą ważnym argumentem w trakcie podziału majątku, ewentualnego ograniczania praw rodzicielskich i zasądzania wysokości alimentów. W przypadku niewierności lub przemocy i agresji ze strony partnera można zdecydować się na orzeczenie o winie.


Nazwa firmy: Averto Sp. z o. o.

Adres: Śląska 32a

Kod pocztowy: 70--43

Miejscowość: Szczecin

Telefon: 513 513 150

WWW: https://averto.com.pl/
Opinie o Averto Sp. z o. o.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy