Opis:


Wyciek wody z instalacji centralnego ogrzewania czy kanalizacji może spowodować wiele zniszczeń. Z tego względu warto zawsze mieć pod ręką kontakt do sprawdzonej firmy, która szybko znajdzie źródło problemu. Profesjonalna lokalizacja wycieków wody za pomocą nowoczesnego sprzętu to usługa świadczona przez przedsiębiorstwo AZ Lokalizacja. Oferta skierowana jest do osób prywatnych, przedsiębiorców oraz instytucji publicznych.

Fachowcy podczas pracy korzystają z kilku innowacyjnych metod, mianowicie:

  • badania kamerą termowizyjną,

  • analizy aparaturą generującą fale dźwiękowe,

  • mapowania intensywności wilgotności,

  • badania kamerą inspekcyjną (tylko w przypadku wyjątkowo trudno dostępnych miejsc).

Dobór konkretnego sposobu zależy od różnych czynników. Warto podkreślić, że wszystkie wymienione metody są nieinwazyjne, nie niszczą ścian czy podłogi. Fachowcy są przeszkoleni i mają stosowne certyfikaty. Wykorzystywane urządzenia oraz czytniki są w pełni sprawne i wyjątkowo czułe, więc ryzyko pomyłki jest minimalne.

Nie wszyscy klienci dysponują planem systemu grzewczego czy wodno-kanalizacyjnego w budynku, dlatego też pracownicy firmy mogą przeprowadzić próbę szczelności, która dokładnie pokazuje, w którym układzie znajduje się usterka. Próba ciśnieniowa jest wykonywana zgodnie z normami budowlanymi i jest całkowicie bezpieczna. Z pewnością ważną informacją dla wielu osób będzie fakt, że firma oferuje również profesjonalne ozonowanie. Ozon niszczy wszelkie drobnoustroje, wirusy, grzyby pleśń. Warto skorzystać z tej usługi szczególnie w przypadku zalania pomieszczeń w budynku. Regularna dezynfekcja ozonem polecana jest również właścicielom powierzchni biurowych, hoteli, restauracji czy centrów handlowo-usługowych, gdzie cały czas przebywa wiele osób. Podmiot działa całodobowo, więc nawet w przypadku awarii w godzinach nocnych konsumenci otrzymają pomoc.

Skorzystanie z oferty tego przedsiębiorstwa to gwarancja szybkiej realizacji każdego zlecenia, profesjonalnego doradztwa i jasnych warunków współpracy.

Data dodania: 27-03-2021
Autor: Roksana Michalak
Źródło:
https://azlokalizacja.pl/Nazwa firmy: AZ Lokalizacja

Adres: Os. Zwycięstwa 10F

Kod pocztowy: 61-646

Miejscowość: Poznań

Telefon: 513 472 003

WWW: https://azlokalizacja.pl/
Opinie o AZ LokalizacjaOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy