Opis:


Kruszarki to popularne urządzenie, którego zastosowanie jest potwierdzone w wielu branżach. Ich podstawowym zadaniem jest kruszenie wszelkich materiałów także dla celów recyklingu. W propozycji handlowej przedsiębiorstwa AZTECH znajduje się kruszarka do zgarów. Jej zastosowanie powoduje stratę metalu podczas procesów metalurgicznego wytapiania. Urządzenie zapewnia wysoki poziom działania o charakterystyce wysoko-efektywnej. Jest to możliwe poprzez zastosowanie nawet mniejszych gabarytów wydajności, czyli 15 ton na godzinę. W ofercie znajdują się także wersje urządzeń osiągający do 100 ton na godzinę.

Działanie maszyny w zależności od wybranego modelu jest przystosowane do kruszenia na tzw. etapie drugim oraz końcowym. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie skruszonego materiału o frakcji mieszczącej się w przedziale od 50 do 80 milimetrów. W ten sposób realne staje się osiągnięcie produktu końcowego o granulacji sięgającej nawet 40 mm. By móc to osiągnąć w kruszarce jest zastosowany wysokiej jakości regulator szczeliny walców. Pomaga on w dostosowaniu parametrów technicznych względem indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Elementy tworzące urządzenie

Wykorzystanie sprawdzonych materiałów i tworzyw w procesie produkcji zapewnia wysoką jakość kruszarki. W ten sposób staje się ona odporna na działanie warunków atmosferycznych, a także pomaga w realizacji trudnych zadań. Kruszarka do zgarów znajduje szerokie zastosowanie w obróbce materiałów. Dzięki temu każda firma może odzyskać, w ten sposób część z przetwarzanych materiałów dbając nie tylko o swoje wyniki finansowe, ale także o środowisko.

Kruszarka posiadająca w swojej budowie walec wykonany z manganowej, hartowanej stali pozwala na wykonanie skutecznego kruszenia zgarów. Grubość ścianki tworzącej walec wynosi aż 8 centymetrów. Zapewnia to niezwykle dużą efektywność, a także bezpieczeństwo dla pracujących przy projekcie osób. Sprawdzone rozwiązania technologiczne są wykorzystywane w budowie każdej maszyny. Są nimi np.:

  • zastosowanie układu smarowania łożysk walców,
  • łożyska, które są podwójnie wzmacniane i uszczelniane,
  • automatyczne rozchylanie walców przy powstającym przeciążeniu w trakcie pracy maszyny.

Nazwa firmy: AZTECH

Adres: Powstańców 70

Kod pocztowy: 47-220

Miejscowość: Kędzierzyn Koźle

Telefon: +48 694 902 821

WWW: http://aztech24.pl/
Opinie o AZTECHOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy