Opis:


Współcześnie poważne pożary zdarzają się dość rzadko i przynoszą mniejsze straty, niż miało to miejsce w przeszłości. Jest to efektem wykorzystywania nowoczesnych zabezpieczeń, spotykanych między innymi w obiektach użyteczności publicznej. Systemy tego typu błyskawicznie wykrywają dym lub ogień, a następnie włączają alarm, co przyspiesza przyjazd służb we wskazane miejsce. Ponadto wpływają na bezpieczeństwo osób przebywających w budynku lub sąsiadujących z nim obiektach. Z tego powodu zabezpieczenia powinny znajdować się również w jednorodzinnych czy szeregowych domach lub domkach letniskowych.

Na ochronę składa się między innymi odporność pożarowa nieruchomości. Dzieli się ją na parę kategorii, takich jak PM, IN oraz ZL. Pierwsza z nich jest związana z halami magazynowymi i produkcyjnymi, druga koncentruje się na hodowlach zwierząt, natomiast trzecia obejmuje budynki mieszkalne oraz placówki medyczne. Celem wykorzystywania zabezpieczeń jest przeciwdziałanie pożarom, jak również spowolnienie rozprzestrzeniania się dymu lub ognia, co prowadziłoby do strat materialnych. Składają się na nie zabezpieczenia bierne i czynne. Podstawą są gaśnice, spotykane także w samochodach, hydranty i zawory oraz dźwiękowe systemy ostrzegawcze.  

Wszyscy zainteresowani wdrożeniem nowoczesnych systemów, mogą zapoznać się z ofertą dostępną na witrynie besafe.net.pl. Firma, która ją prowadzi, proponuje zabezpieczenia ppoż w Warszawie oraz usługi koncentrujące się na kontroli istniejących już systemów. Współpraca z przedsiębiorstwem polega między innymi na zlecaniu jego przedstawicielom sprzętów urządzeń wykorzystywanych w danym zakładzie, takich jak urządzenia oddymiające i chroniące przed wybuchem, bramy i drzwi przeciwpożarowe czy klapy odcinające.

Data dodania: 11-08-2022
Autor: Marianna Kołodziej
Źródło:
http://www.besafe.net.pl/Nazwa firmy: Be Safe S.C.

Adres: RYDYGIERA 19

Kod pocztowy: 01-793

Miejscowość: Warszawa

Telefon: 780 123 104

WWW: http://www.besafe.net.pl/
Opinie o Be Safe S.C.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy