Opis:


Na małe AGD składają się szereg urządzeń, takich jak blendery. Występują one w wersji ręcznej i kielichowej, a wszystkie z nich dają możliwość przyrządzania smacznych koktajli owocowych. Pierwsze z nich są polecane ze względu na niewielkie gabaryty, dzięki którym można przechowywać je w szufladach, szafkach lub innych miejscach. Natomiast drugie są bardziej uniwersalne i wygodniejsze w użytkowaniu. Posiadają naczynie w kształcie kielicha, do którego można wlewać przeciery i zupy oraz wkładać owoce czy warzywa. Modele kielichowe występują w wersji stojącej, próżniowej i turystycznej. Do najchętniej wybieranych zalicza się urządzenia stojące o nieskomplikowanej obsłudze i niewielkiej ingerencji użytkownika. Mają one intuicyjny panel sterowania i dużą moc.

Niektórzy wybierają blendery próżniowe, powstałe, jak wskazuje nazwa, w technologii próżniowej, co daje szanse pozbycia się powietrza z jedzenia, dzięki czemu ryzyko utleniania składników jest niewielkie. Natomiast osoby, które często podróżują, wykorzystują z reguły modele bezprzewodowe. Umożliwiają one przygotowywanie posiłków niemalże w każdych warunkach i są ładowane za pomocą kabla USB. Blendery mają kilka programów, a ich celem jest rozdrabnianie produktów w celu otrzymania gładkiej masy. Sprawdzają się podczas przyrządzania drinków, hummusu, koktajli oraz przecierów. Do ich wykonania nie jest potrzebna duża wiedza kulinarna, co jest ogromnym atutem.

Firmą proponującą tego typu sprzęty jest Best CS. Oferuje ona blendery Vitamix o niezawodnym działaniu i prostej obsłudze, które sprawdzają się w każdej kuchni. Niektórzy zamawiają je z myślą o restauracjach, kawiarniach oraz innych lokalach gastronomicznych. Wyposażono je w ostrza umieszczane na dnie kielicha oraz w szczelne obudowy zamykane za pomocą niewielkich pokrywek. Ich zadaniem jest siekanie, kruszenie, mielenie, mieszanie i rozdrabnianie składników spożywczych.

Modele zaprezentowane w katalogu różnią się od siebie budową ostrzy, prędkością obrotową oraz dodatkowymi funkcjami, z jakimi warto zapoznać się przed zakupem. Popularnością cieszą się blendery o dużej pojemności kielicha, które wyposażono w funkcję pulsacyjną, ułatwiającą rozdrabnianie twardych składników.  Część z nich ma właściwości termoodporne, co daje możliwość wlewania do nich gorących zup czy wrzątku.

Data dodania: 06-12-2021
Autor: Bruno Woźniak
Źródło:
https://best-cs.pl/marka/85/vitamixNazwa firmy: best-cs.pl

Adres: Wagonowa 2c

Kod pocztowy: 53-609

Miejscowość: Wrocław

Telefon: +48 717 948 110

WWW: https://best-cs.pl/
Opinie o best-cs.plOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy