Opis:


Podstawowym  obowiązkiem osób zatrudnionych w prywatnej firmie, szkole, szpitalu, urzędzie czy instytucji publicznej jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Aby móc je respektować, pracownik musi znać ich treść, którą w praktyce może wykorzystać w różnych sytuacjach kryzysowych (np. pożaru).

Kodeks pracy oraz przepisy wykonawcze nakładają na przedsiębiorcę zatrudniającego nowego pracownika obowiązek poinformowania go o kwestiach BHP związanych z wykonywaniem obowiązków służbowych na konkretnym stanowisku. Brak stosownej wiedzy o zagrożeniach dla zdrowia i życia jest przyczyną wielu wypadków. Osoba przystępująca do pracy musi zostać przeszkolona z obowiązujących w tej materii przepisów.

Profesjonalne kursy w formie online organizuje spółka cywilna z siedzibą w Oświęcimiu. Na stronie internetowej firmy pod adresem kursbhp.com znajduje się specjalna platforma e-learning BHP, która umożliwia w łatwy sposób ukończenie niezbędnego przeszkolenia. Klikając powyższy link, można zapoznać się ze szczegółową ofertą oraz aktualnym cennikiem. Usługi są skierowane do szerokiego kręgu użytkowników, m.in. do:

  • dyrektorów szkół, przedszkoli, żłobków,
  • instytucji kulturalno-oświatowych,
  • nauczycieli akademickich,
  • pracowników służby zdrowia,
  • sprzedawców i handlowców.

W ofercie szkoleniowej oświęcimskiego przedsiębiorstwa znajdują się:

  • instruktaż ogólny, który dostarcza pracownikom wiedzy z przepisów prawa pracy, regulacji z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,
  • instruktaż stanowiskowy, dostarczający informacji o poziomie i zakresie ryzyka zawodowego oraz zagrożeniach mogących realnie wystąpić podczas wykonywanej pracy na określonym stanowisku.
Data dodania: 10-01-2022
Autor: Karolina Jabłońska
Źródło:
https://kursbhp.com/Nazwa firmy: BHP-FORNIRE s.c.

Adres: Zagrodowa 67

Kod pocztowy: 32-600

Miejscowość: Oświęcim

Telefon: +48 698 521 590

WWW: https://kursbhp.com/
Opinie o BHP-FORNIRE s.c.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy