Opis:


Sprawdzoną metodą na zwiększenie przytulności w mieszkaniach czy domach jest inwestycja w zasłony oraz firany. To popularne dodatki tekstylne znane nie od dziś, które sprawiają, że pomieszczenia stają się mniej puste. Ponadto chronią przed nagrzewaniem się wnętrz wiosną i latem oraz spojrzeniami sąsiadów lub przechodniów. W przeszłości były przywieszane na karniszach, które mogą być zastępowane specjalnymi szynami, dostępnymi na stronie bifam.pl. Jest to adres doskonale zaopatrzonej firmy, zajmującej się sprzedażą nowoczesnych dodatków w konkurencyjnych cenach.

Składają się na nie elektryczne szyny sufitowe o niewielkich gabarytach, które są łatwe w montażu i bardzo wytrzymałe. Wyglądają dobrze w każdym stylu aranżacyjnym i w wielu przypadkach nie zwracają na siebie uwagi. Nie posiadają dodatkowych wzmocnień ani wsporników, a na dodatek mogą być mocowane do płyt kartonowo-gipsowych. To świetna opcja dla właścicieli nieruchomości, w których okna znajdują się na dużej wysokości oraz w obiektach z oknami narożnymi.

Niejednokrotnie nabywcy elektrycznych szyn dokupują do nich dodatkowe łączenia. Dają one szansę uzyskania efektu ciągłości, co pozytywnie wpływa na estetykę pomieszczeń oraz łatwość przesuwania zasłon bądź firanek. Opisywane konstrukcje wyglądają dobrze w każdej przestrzeni. Wyróżniają się minimalistycznym designem i wysoką trwałością, dlatego są użytkowane przez lata. Pełnią też funkcję dekoracyjną i są produkowane z aluminium lub tworzywa sztucznego.

Jak sugeruje nazwa, szyny sufitowe są montowane na sufitach przy użyciu kołków oraz śrub. Producenci proponują modele jednotorowe oraz dwutorowe, rekomendowane osobom chcącym wieszać na nich zasłony i firany jednocześnie. Można je przycinać zgodnie ze swoimi potrzebami oraz łączyć ze sobą, co sprawia, że znajdują zastosowanie we wszystkich wnętrzach, niezależnie od metrażu. Szyny to idealny wybór dla osób, które nie chcą inwestować w plisy, żaluzje lub rolety. Część z nich decyduje się na modele z wbudowaną maskownicą, która powoduje, że stają się niemalże niewidoczne.


Nazwa firmy: BIFAM

Adres: Wojskiego 28

Kod pocztowy: 80-119

Miejscowość: Gdańsk

Telefon: 667774436

WWW: https://bifam.pl
Opinie o BIFAMOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy