Opis:


Sukienka, którą kupiłaś na wesele przyjaciółki, jakimś cudem na tydzień przed przyjęciem stała się za mała w talii lub biuście? A może ze stresu przed własnym ślubem schudłaś tak bardzo, że Twoja wymarzona kreacja, zamiast idealnie podkreślać figurę, wisi na Tobie jak worek? W takich sytuacjach nie musisz wpadać w panikę. Wystarczy zgłosić się do sprawdzonego zakładu krawieckiego i wykonać odpowiednie poprawki, aby dopasować kreację do aktualnej figury. 

Poprawki krawieckie - ratunek na ostatnią chwilę

Na ważne okazje często wybiera się specjalne kreacje i to z dużym wyprzedzeniem, aby mieć czas na dobranie idealnych dodatków i stworzenie spójnej stylizacji. Niestety czasami skutkuje to nieodpowiednim dopasowaniem sukienku lub innego kompletu do figury ze względu na przybranie lub zrzucenie kilku kilogramów. Czasami też może się okazać, że przez ten cały czas oczekiwania garsonka wisząca w szafie miała poważny błąd w fasonie, który zauważony został na ostatnią chwilę i trzeba go pilnie poprawić. W takiej sytuacji warto skorzystać z profesjonalnej oferty sprawdzonego krawca. 

Jeśli interesują Cię poprawki krawieckie na Woli w Warszawie, to polecamy Ci zajrzeć na stronę internetową dandys.waw.pl i zapoznać się z ich ofertą. Dandys to pralnia ekologiczna oraz pracownia krawiecka, w której na ostatni moment poprawisz wady swojej sukienki lub dopasujesz ją do swojej obecnej figury bądź pozbędziesz się przypadkowo zrobionych, trudnych do wywabienia plam na materiale. 

Nie panikuj, działaj!

W kryzysowej sytuacji nie można popadać w panikę. Dlatego, gdy ważne rodzinne wydarzenie, takie jak ślub siostry lub okrągła rocznica ślubu Twoich rodziców zbliżają się wielkimi krokami, a Twoja sukienka okazuje się za duża lub za mała, koniecznie zgłoś się do zaufanej pracowni krawieckiej po pomoc. Fachowe usługi sprawią, że problem zostanie szybko rozwiązany, a Ty będziesz prezentować się przepięknie w swojej kreacji. 

Sprawa wygląda podobnie, gdy kilka dni przed imprezą poplamisz swoją spódnicę lub marynarkę trudną do usunięcia substancją. Nie warto wtedy ryzykować domowych metod, które mogą odbarwić materiał. Najlepiej od razu zgłosić się do sprawdzonej pralni ekologicznej, gdzie odpowiedni się tym zajmą.

Data dodania: 20-01-2019
Autor: Bruno Woźniak
Źródło:
https://www.dandys.waw.pl/poprawki-krawieckie.htmlNazwa firmy: DANDYS

Adres: Obozowa 41

Kod pocztowy: 01--16

Miejscowość: Warszawa

Telefon: 604056512

WWW: https://www.dandys.waw.pl/
Opinie o DANDYSOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy