Opis:


Stłuczka, kolizja wypadek lub po prostu awaria jednej z istotnych części samochodu w trakcie jazdy to zmora, która może przytrafić się każdemu kierowcy. Los bywa przekorny i często, kiedy już dochodzi do takich niepożądanych sytuacji, dzieje się to z dala od domu. Jak wtedy poradzić sobie? Przydatni okażą się specjaliści oferujący wsparcie zarówno na terenie miasta, jak i poza nim. Profesjonalna pomoc drogowa w Katowicach świadczona jest przez firmę Śląsk-Laweta, która działa błyskawicznie. Jej zaletą jest nieograniczanie swojej działalności jedynie do okolic. Fachowcy dojeżdżają do miejsca zdarzenia na terenie całego Śląska. Cieszą się oni pozytywnymi opiniami. Z czego one wynikają? Oczywiście z profesjonalnej pracy. Kiedy można mówić, że przedsiębiorstwo świadczące takie usługi, funkcjonuje właśnie w ten sposób?

Najważniejszy jest sprzęt. Wykorzystywane lawety powinny być nowoczesne i mieć wysokiej jakości systemy unieruchamiające pojazd i uniemożliwiającego jego niekontrolowane opuszczenie platformy.

Bardzo istotna jest kadra pracowników. Najwyższą jakość obsługi zapewni wyłącznie zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy będą działać szybko i zachowają wszelkie zasady ostrożności, tak, by zapewnić bezpieczeństwo na drodze zarówno swoim klientom, jak i sobie, a także zadbać o powierzone im mienie.

Profesjonalne podmioty działające w branży pomocy drogowej powinny także świadczyć różne usługi, a nie tylko holowanie uszkodzonych pojazdów. Najlepsze firmy oferują również m.in.:

  • dowóz paliwa,
  • wymianę koła,
  • wykonanie niektórych prac remontowanych na miejscu awarii bez transportowania samochodu do warsztatu,
  • awaryjne otwieranie drzwi w przypadku np. zatrzaśnięcia kluczyków,
  • uruchomienie silnika np. przy rozładowanym akumulatorze.

Czasami sytuacja wymaga przejechania przez pracownika takiego podmiotu dużej liczby kilometrów. Dlatego znaczenie ma też cennik. Warto wybierać takie zespoły, które liczą ok. 1 zł za 1 km. To atrakcyjna cena, która nie jest zawyżona.

Data dodania: 24-09-2021
Autor: Bruno Woźniak
Źródło:
http://slask-laweta.pl/pomoc-drogowa-katowice/Nazwa firmy: Dawid Pikuła Cartrans

Adres: Tworzeń 170

Kod pocztowy: 41-303

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

Telefon: 500051068

WWW: http://slask-laweta.pl/
Opinie o Dawid Pikuła CartransOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy