Opis:


Każdy z pewnością niejeden raz widział wywrotkę, która w kilka sekund dokonywała wyładunku. Niewiele osób interesowało jednak to, że aby podnieść taki ciężar, wykorzystuje się hydraulikę siłową, której elementy dostępne są między innymi na stronie hydromech.eu. Ich sprzedaż prowadzi firma działająca w branży od dawna, mogąca się pochwalić zarówno sporym doświadczeniem, jak i znajomością najnowszych technologii.

W jej ofercie sklepu można znaleźć mnóstwo podzespołów i komponentów do maszyn pracujących w budownictwie, rolnictwie, leśnictwie, górnictwie i wielu innych gałęziach gospodarki. W sklepie tym bez problemu można znaleźć każdą część zarówno niedużą, taką jak zawory, jak i sporą, na przykład siłowniki hydrauliczne. Jednym z najważniejszych elementów całego układu hydraulicznego jest pompa zębata najbardziej rozpowszechniona na rynku. I chociaż są także inne pompy, to zębate zastanowię 75% wszystkich dostępnych na rynku urządzeń pompujący.

Urządzenie to cechuje się przede wszystkim prostą i zwartą konstrukcją, niezawodnością i trwałością. Zdarza się jednak, że po latach eksploatacji także i ona się popsuje, a wówczas trzeba ją wymienić, co nie jest trudne, ponieważ we wspomnianym wyżej sklepie jest ona dostępna w wielu rodzajach i cenach. Pompy te różnią się od siebie:

  • wydajnością przepływu,
  • kierunkiem obrotów,
  • rodzajem kołnierza montażowego.

Którąkolwiek jednak by się nie wybrało, działanie opiera się na dwóch kołach zębatych umieszczonych w hermetycznie zamkniętym korpusie, z których jedno koło jest napędzające, drugie natomiast jest napędzane. Aby dokładnie poznać jej działanie, wystarczy odwiedzić podaną wyżej stronę i zapoznać się z opisem. Pompy hydrauliczne zębate najczęściej wykorzystywane są w urządzeniach pracujących w transporcie, rolnictwie i przemyśle.

 W ofercie sklepu można znaleźć absolutnie wszystko, co pozwala na prawidłowe działanie układów hydraulicznych, od siłowników, po węże i zakuwarki do nich. Nie ma produktów ważnych i mniej ważnych, gdyż nawet najdrobniejszy zawór decyduje o szczelności układu hydraulicznego i jego prawidłowym działaniu.


Nazwa firmy: HEWEA sp. z o. o.

Adres: Przemysłowa 1

Kod pocztowy: 55-095

Miejscowość: Mirków

Telefon: 882-115-810

WWW: https://hydromech.eu/
Opinie o HEWEA sp. z o. o.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy