Opis:


Rosnąca świadomość społeczna związana z ochroną środowiska przekłada się na zmianę wyborów konsumentów. Znaczna część z nich zwraca uwagę nie tylko na skład nabywanych produktów, ale też materiały wykorzystane do produkcji opakowań. Jest to jeden z powodów, dla których torebki papierowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Są alternatywą dla popularnych w przeszłości foliówek i sprawdzają się w wielu branżach. Występują w kilku rozmiarach, a ich powierzchnia może być zadrukowywana w dowolny sposób, dzięki czemu stają się praktycznymi i niedrogimi nośnikami reklamowymi, zwiększającymi rozpoznawalność marki oraz wpływającymi na jej konkurencyjność. Ekologiczne opakowania przyjazne środowisku naturalnemu są do nabycia na stronie ecobagnetwork.eu.

Prowadzi ją producent toreb papierowych z szerokim asortymentem produktowym, na które składają się opakowania w konkurencyjnych cenach, sprawdzające się w różnych branżach. Artykuły te są bardzo trwałe i mogą być poddawane procesowi recyklingu, w przeciwieństwie do ich odpowiedników z tworzyw sztucznych. Proponowane torebki ulegają pełnej biodegradacji i są bezwonne, dlatego sprawdzają się w branży spożywczej. Wybierają je konsumenci, zwracający uwagę na kwestie dotyczące ochrony środowiska oraz przedsiębiorcy chcący zadbać o wizerunek prowadzonej działalności.

Papier wykorzystany do produkcji torebek zabezpiecza artykuły przed działaniem czynników zewnętrznych. Znaczna część z nich ma skręcane uchwyty o dużej wytrzymałości, które są wklejane wewnątrz torby. Alternatywą są opakowania z uchwytem płaskim oraz usztywnianym dnem, wykorzystywane chętnie przez firmy cateringowe, cukiernie, drogerie, producentów napojów alkoholowych czy sklepy spożywcze.


Nazwa firmy: Ecobag Network Sp. z. o.o.

Adres: Prandoty 150

Kod pocztowy: 64-360

Miejscowość: Zbąszyń

Telefon: + 48 501 466 028

WWW: https://ecobagnetwork.eu/
Opinie o Ecobag Network Sp. z. o.o.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy