Opis:


Frezarka to urządzenie, które jest powszechnie stosowane w różnych zakładach przemysłowych. Dzięki niej można przyśpieszyć i usprawnić wiele procesów produkcyjnych. Sprzęt służy do obróbki skrawaniem rozmaitych powierzchni metalowych. Czym kierować się podczas wyboru maszyny?

Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów frezarek, mianowicie modele przeznaczone do grafitu, pionowe i poziome, dwu- lub wielopaletowe oraz pięcioosiowe. Co więcej, niektórzy producenci oferuje frezarko-nakiełczarki, które poza frezowaniem służą również do tworzenia nieprzelotowych otworów ze stożkowymi lub łukowymi podcięciami.

Aby dobrać odpowiednie urządzenie, powinno się zwrócić szczególną uwagę na moc. Jest ona uzależniona od średnicy montowanych frezów oraz rodzaju obrabianego materiału, np. 5 mm to 0,8 kW, a 16 mm to 5,6 kW. Poza tym warto sprawdzić prędkość. Wysoka liczba obrotów zapewnia większą gładkość powierzchni i pozwala na szybką obróbkę materiałów takich jak drewno, aluminium, laminaty czy kompozyt. Regulacja może się odbywać płynnie lub skokowo. Istotna jest również maksymalna średnica frezu. Kolejna ważna kwestia to wyposażenie dodatkowe. Należy wybrać model, który ma funkcjonalny osprzęt. Dzięki niemu wykonywanie różnych czynności będzie o wiele łatwiejsze. Wśród elementów, które powinna mieć frezarka, należy wyróżnić:

  • prowadnice równoległe – poprawiają stabilność prowadzenia urządzenia,

  • ograniczniki mikrometryczne – umożliwiają precyzyjne ustalenie głębokości frezowania,

  • ograniczniki rewolwerowe – przeznaczone do frezowania głębokich rowków,

  • dioda doświetlająca obrabiany materiał,

  • system odprowadzania wiórów.

Na stronie internetowej km-maszyny.pl została przedstawiona oferta renomowanej firmy, która specjalizuje się w sprzedaży maszyn stolarskich. W asortymencie znajduje się nowoczesna Frezarka do metalu pionowo-pozioma, wyprodukowane przez cenioną w branży markę OPTIMUM. Proponowane urządzenie jest wydajne, łatwe w obsłudze oraz przystosowane do pracy w trudnych warunkach, więc doskonale sprawdzi się w każdym zakładzie produkcyjnym. Poza tym firma oferuje giętarki, gilotyny do blachy, gwinciarki elektryczne, imadła, odciągi.

Skorzystanie z usług sprawdzonego przedsiębiorstwa to gwarancja zakupu produktów najwyższej jakości, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji zamówienia.


Nazwa firmy: Eldrew Km-maszyny

Adres: Modrzewiowa 5

Kod pocztowy: 37-450

Miejscowość: Stalowa Wola

Telefon: 604 442 530

WWW: https://www.km-maszyny.pl
Opinie o Eldrew Km-maszynyOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy