Opis:


Awaria napędu zasilanego prądem, który stosowany jest w większości maszyn przemysłowych, to poważny problem. Niestety zakup nowego jest niezwykle kosztowny, gdyż to często jeden z najdroższych elementów całej maszyny. Przywrócenie jej pełnej sprawności może jednak odbyć się również poprzez kompleksową regenerację silnika elektrycznego. Usługa polegająca na przezwojeniu, jeśli jest wykonana profesjonalnie przez ludzi z dużym doświadczeniem, daje pewność, że jednostka napędowa odzyska swoją pełną wydajność. Wbrew powszechnym opiniom, taka operacja nie musi zmniejszać mocy, jak i powodować ryzyka niskiej trwałości całego napędu. Firma FHU KMP-POL dysponuje odpowiednią wiedzą, a do tego korzysta z nowoczesnych technologii podczas realizacji takich usług serwisowych, gwarantując tym samym najwyższą możliwą jakość, potwierdzoną oczywiście gwarancją.

Operacja ta jest nie tylko skuteczna, ale także stosunkowo tania, szczególnie biorąc pod uwagę koszt zakupu nowej jednostki napędowej. Aby się o tym przekonać, wystarczy sprawdzić cennik przezwajania silników elektrycznych, który to dostępny jest na stronie firmy, pod adresem przezwajaniesilnikow.waw.pl. Ostateczna cena oczywiście zawsze uzależniona jest od indywidualnych czynników związanych ze zleceniem, do których zalicza się między innymi:

  • konkretny typ sprzętu, który będzie podlegał regeneracji;
  • moc samej jednostki napędowej;
  • części oraz materiały potrzebne do wykonania usługi serwisowej.

Dzięki dobrze przeprowadzonej operacji napęd odzyskuje swoją pełną sprawność i znów jest niezawodny, gwarantując długą żywotność nawet przy trudnych warunkach jego pracy. Firma świadczy swoje usługi nie tylko klientom biznesowym, ale także indywidualnym, zajmując się, chociażby naprawami elektronarzędzi czy sprzętu AGD. Każda usługa jest realizowana w sposób kompleksowy, a więc firma przede wszystkim zaczyna od oceny stanu urządzenia, sprawdzając tym samym, czy regeneracja jest możliwa i czy w ogóle będzie opłacalna. Z pomocą doświadczonych ludzi naprawdę można przywrócić do życia każde urządzenie napędzane energią elektryczną.

Data dodania: 20-11-2018
Autor: Wiktor Ziółkowski
Źródło:
http://przezwajaniesilnikow.waw.pl/cennik/Nazwa firmy: FHU KMP-POL Maciej Kabala

Adres: Wołomińska 5

Kod pocztowy: 03-772

Miejscowość: Warszawa

Telefon: 601 354 319

WWW: http://przezwajaniesilnikow.waw.pl
Opinie o FHU KMP-POL Maciej KabalaOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy