Opis:


Kiedy warto zmienić ubezpieczenie zdrowotne w Szwajcarii? Odpowiedź na to pytanie tylko w teorii wydaje się prosta. Doradcy najczęściej spotykają klientów, którzy obawiają się rosnących składek. Czy wystarczy przenieść się do innej Kasy Chorych, by rozwiązać ten problem? Okazuje się, że nie.

Warto pamiętać, że podwyżki ubezpieczeń podstawowych tak naprawdę występują każdego roku i dotyczą wszystkich ubezpieczycieli. Przed podjęciem decyzji o zmianie trzeba się dobrze zastanowić i nie działać pochopnie. Eksperci polecają przeprowadzenie pełnej analizy swoich potrzeb i oczekiwań. W wyborze Kasy Chorych może pomóc:

  • ustalenie optymalnego zakresu świadczeń medycznych,
  • sprawdzenie kosztów wynikających z miejsca zamieszkania (składki mogą różnić się wysokością w zależności od regionu),
  • dokładne zapoznanie się ze szczegółami umowy.

Zmiana ubezpieczenia zdrowotnego w Szwajcarii jest najłatwiejsza w przypadku ubezpieczeń podstawowych. Pakiety bardziej rozbudowane są zazwyczaj zawierane na dłuższy okres, który może wynosić od dwóch do pięciu lat. Jeśli koszty składek rosną wyłącznie ze względu na wzrost kosztów świadczeń podstawowych, nie ma podstaw do wcześniejszego zerwania umowy. Jeśli jednak ubezpieczyciel zmienia ustaloną wysokość opłat za dodatkowy pakiet, istnieje taka możliwość.

Szczegóły dotyczące zmiany i wyboru Kasy Chorych można omówić z doradcą podatkowym, który posługuje się językiem polskim. Więcej informacji na ten temat zamieszczono na stronie internetowej pod linkiem szwajcariazdrowie.ch. To ciekawe rozwiązanie dla Polaków, którzy chcą dobrze zrozumieć zapisy umów i obawiają się nieporozumień wynikających z różnicy językowej. Podjęcie dobrej decyzji ma ogromny wpływ na komfort życia mieszkańców. Jakość ubezpieczenia wiąże się z dostępem do zabiegów, operacji, rehabilitacji, leków i urządzeń medycznych. Dla wielu klientów ważne jest uzyskiwanie zwrotów i refundacji oraz brak uciążliwych kolejek. Oferty na rynku są zróżnicowane, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.


Nazwa firmy: ELPA Sankowski - Ubezpieczenia Zdrowotne w Szwajcarii Agnieszka Sankowska

Adres: Gotthardmatte 34

Kod pocztowy: 64-67

Miejscowość: Schattdorf

Telefon: +41 795 348 397

WWW: https://szwajcariazdrowie.ch/
Opinie o ELPA Sankowski - Ubezpieczenia Zdrowotne w Szwajcarii Agnieszka SankowskaOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy