Opis:


Producent Pharma Allance zajmuje się produkcją wyrobów w różnej postaci. W jego ofercie znajduje się produkcja suplementów diety. Działa na rynku od 2007 roku. Stale wprowadza do swojej oferty nowe propozycje, a także inwestuje w rozbudowę infrastruktury. Korzysta z wyposażenia oferowanego przez uznane marki, takie jak Technophar, Ultra III oraz Inv Pack.

Produkcja kontraktowa przebiega w czterech głównych etapach. Pierwszym z nich jest stworzenie receptury oraz przeprowadzenie granulacji lub mieszania produktu. Następnym krokiem jest nadanie środkom określonej formy. Suplementy mogą występować w formie kapsułki miękkiej lub twardej, tabletki, a także saszetki. Klienci mogą zdecydować się również na różne rodzaje opakowań, w tym blister, słoiczek, torebkę lub kartonik. Na samym końcu produkty są umieszczane na palecie.

Producent nadaje suplementom różne formy. W ofercie znajduje się między innymi tabletkowanie przy użyciu otoczki pozbawionej dwutlenku tytanu. Kolejną opcją jest saszetkowanie, która jest przeprowadzane z prędkością około 18 000 płaskich saszetek na godzinę. Są one wykonywane w dwóch szerokościach. Przedsiębiorstwo wykorzystuje laminaty o wysokiej barierowości, a więc materiały odporne na przenikanie tlenu, pary wodnej oraz dwutlenku węgla. Do wyboru są również tworzywa, jakie można poddawać recyklingowi. Saszetki są wykonywane także w wersji podwójnej. Każda z nich jest oznakowana odpowiednim numerem serii oraz datą ważności. Saszetkowaniu można poddawać jedynie produkty w formie sypkiej.

Wśród usług znajduje się także kapsułkowanie kapsułek twardych i miękkich. Podmiot sam zajmuje się produkcją masy żelatynowej lub jej wegańskiego odpowiednika. Następnie produkuje właściwe wypełnienie, które ostatecznie zamyka w środku kapsułki. Potem następuje suszenie produktu, polerowanie i pakowanie. Kolejną usługą jest mieszanie, które jest wykonywane za pomocą profesjonalnych mieszalni typu BIN oraz V. Wielkość wsadu może wynieść nawet 220 kilogramów. Przedsiębiorstwo dysponuje kilkoma takimi urządzeniami, a więc jest w stanie realizować kilka procesów produkcyjnych naraz. Każdy produkt jest mieszany zgodnie z indywidualnie opracowaną instrukcją. Wycena zamówienia jest darmowa i można ją zamówić za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej.


Nazwa firmy: EuroPharma Alliance Sp. z o.o.

Adres: Al. LED 1

Kod pocztowy: 55-020

Miejscowość: Rzeplin

Telefon: +48 717 129 290

WWW: https://www.pharmaalliance.eu/
Opinie o EuroPharma Alliance Sp. z o.o.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy