Opis:


Szybkie transportowanie towarów i komponentów pomiędzy oddziałami zakładu i sklepami jest bardzo ważne, z tego względu kluczowe jest znalezienie odpowiedniego przedsiębiorstwa przewozowego. Aby współpraca była opłacalna dla przedsiębiorcy, warto wybrać firmę, która ma rozbudowaną ofertę i działa nie tylko na terenie Polski, ale i innych krajów europejskich. Z czyich usług skorzystać?

Firma Francepol funkcjonuje w branży od lat i może pochwalić się setkami zadowolonych klientów i nowoczesną flotą pojazdów. Samochody są wyposażone w naczepę samowyładowcze, które umożliwiają wygodny załadunek i rozładunek towarów. Poza tym przedsiębiorstwo dysponuje kompaktowymi, składanymi wózkami widłowymi, które można z powodzeniem wykorzystać w miejscach, gdzie infrastruktura nie pozwala na korzystanie z większych urządzeń hydraulicznych. Niektóre ciężarówki są wyposażone w specjalną zabudowę typu Mega (3 m wysokości), która pozwala na przewożenie ładunków o większych gabarytach. Oferta skierowana jest do małych, średnich i dużych zakładów działających w różnych sektorach gospodarki.

Podmiot świadczy usług transportowe na terenie Polski, wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz strefy Schengen. Spedycja międzynarodowa ma zróżnicowany cennik. Koszt zależy od rozmaitych czynników, między innymi miejsca docelowego, rodzaju przewożonego towaru oraz ewentualnych usług dodatkowych. Z pewnością ważną informacją dla wielu klientów będzie fakt, że przedsiębiorstwo oferuje pomoc w dopełnieniu różnych formalności.

Skorzystanie z oferty tego renomowanego przedsiębiorstwa to gwarancja usług na najwyższym poziomie, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji zlecenia. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony.

Data dodania: 06-06-2022
Autor: Wiktor Ziółkowski
Źródło:
https://francepol.com/pl/cennikNazwa firmy: Francepol Sp. z o.o.

Adres: Zatorze 9

Kod pocztowy: 66-002

Miejscowość: Stary Kisielin

Telefon: 683258343

WWW: https://francepol.com/pl
Opinie o Francepol Sp. z o.o.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy