Opis:


Funfutbol, to szkółka piłkarska dla dzieci, mieszcząca się w Olsztynie. Jest to miejsce przyjazne nawet najmłodszym pociechom, w wieku około dwóch lat. Trenerzy zatrudnieni w szkółce bardzo mocno dbają o to, aby jakość zajęć i ich formuła, w stu procentach odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom milusińskich.

Podstawowym podziałem, jaki pojawia się w przypadku olsztyńskich zajęć dla dzieci, jest następująca klasyfikacja:

  • zajęcia piłkarskie dla najmłodszych (dzieci od około drugiego roku życia, do ukończenia lat pięciu: w trakcie treningów dla tak małych dzieci, prowadzący zwracają największą uwagę na poczucie bezpieczeństwa ćwiczących. Dzieci pozostają pod stałym nadzorem rodziców, a głównym przesłaniem zajęć jest dobra zabawa i obcowanie z grupą rówieśniczą
  • zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku od sześciu do dwunastu lat: w tym przypadku, treningi są już nieco bardziej profesjonalne i wymagające. Młodzi sportowcy mają szansę poznawać rozmaite taktyki i triki piłkarskie. 
  • zajęcia piłkarskie dla dzieci powyżej dwunastego roku życia: to grupa wiekowa, od której można już sporo wymagać. Dzieci w tym wieku potrafią już przykładać się do wykonywanych ćwiczeń i zlecanych im zadań, dzięki czemu treningi stają się bardzo owocne

Dla młodych piłkarzy z ambicją i aspiracjami do osiągnięcia sportowego sukcesu, szkółka przygotowała specjalną ofertę. Są to treningi indywidualne. W ich trakcie, trener ćwiczy wyłącznie z jednym piłkarzem. Trenuje z nim to, co być może sprawia mu trudności, pokazuje nowe sztuczki, doradza, co robić, aby być jeszcze lepszym.

Strona internetowa funfutbol.pl jest bogata w informacje na temat tejże szkoły. Rodzice mogą przyjrzeć się grafikowi zajęć, poznać miesięczne koszta treningów, obejrzeć zdjęcia lub poczytać o tym, jak funkcjonuje szkółka. Organizowane są także letnie obozy piłkarskie, w trakcie których dzieci mogą jednocześnie wypoczywać, bawić się i podnosić swoje piłkarskie umiejętności. Warto wziąć pod uwagę także ten wariant i przedyskutować go z pociechą. 

Data dodania: 26-12-2018
Autor: Laura Pawlak
Źródło:
https://funfutbol.pl/Nazwa firmy: FunFutbol

Adres: Murzynowskiego 20

Kod pocztowy: 10-684

Miejscowość: Olsztyn

Telefon: 515295131

WWW: https://funfutbol.pl/
Opinie o FunFutbolOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy