Opis:


Kupując mieszkanie, w którym deweloper zaplanował balkon od strony zachodniej, trzeba zdawać sobie sprawę, że podczas letnich miesięcy szerokie okna tarasu będą działać jak soczewka, nagrzewając wnętrze pomieszczenia do bardzo wysokiej temperatury. Aby zminimalizować tego typu zagrożenie, warto od razu doinwestować zakup i zamówić odpowiednio dobrane rolety zewnętrzne. Najlepszą opcją jest model rozsuwany. Można dzięki niemu kontrolować stopień nasłonecznienia wewnątrz mieszkania lub w kilka chwil stworzyć na balkonie strefę osłoniętą przed deszczem (świetny sposób na ochronę dzięki temu rosnących tam roślin, zwłaszcza delikatnych odmian lub też świeżo wypranego prania).

Decydując się na montaż zadaszenia tarasu, warto skupić się na kilku istotnych kwestiach. Pierwszą jest sposób zawieszenia całej konstrukcji. Można wybrać modele przytwierdzane do ściany i rozwijane bądź też wersje montowane na specjalnych podporach. Dobór rozwiązania zależy od metrażu, który ma zostać zadaszony oraz dostępnych środków, gdyż oba warianty różnią się między sobą pod kątem ceny.

Kolejnym, wartym przemyślenia tematem jest kolorystyka. Dziś można bezproblemowo znaleźć osłonę tarasową w dowolnym wybarwieniu. Szeroki wybór barw markizy jest dostępny na stronie greenhouse-service.pl. Dostawca absolutnie nie narzuca swoim klientom, jaki kolor będzie dla nich najlepszą opcją (chyba że kupujący sam poprosi o poradę w tym zakresie), ale sugeruje, by zadaszenie było utrzymane w neutralnym, jasnym odcieniu. Jest to sposób na przedłużenie estetyki markizy, która dzięki temu nie płowieje tak szybko. Dodatkowo beżowy lub kremowy kolor dobrze komponuje się z niemal każdą elewacją, od tynku po siding czy płytki wykończeniowe. Wybierając jasne barwy rolety, można uniknąć też niechcianego efektu pstrokacizny.

W ofercie dostawcy dostępne są także automatyzowane zadaszenia tarasu. Świetnie sprawdzą się w domu, w którym do obsługi większości sprzętów i zabezpieczeń mieszkańcy wykorzystują nowoczesne technologie.


Nazwa firmy: GREENHOUSE SERVICE S.C.

Adres: Kasztanowa 12

Kod pocztowy: 42-700

Miejscowość: Lubliniec

Telefon: 504 130 489

WWW: https://greenhouse-service.pl/
Opinie o GREENHOUSE SERVICE S.C.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy