Opis:


Niezależnie, czy komuś marzy się na ścianie beton architektoniczny, czy farba strukturalna, powinien zajrzeć na artstructure.pl. Jest to strona firmy, która zajmuje się szeroko pojętą dekoracją wnętrz. Jej pracownicy to prawdziwi artyści, mogący odmienić każde pomieszczenie. Klient może zdecydować się zarówno na ściany a la Art Deco, jak i podkłady metaliczne. Jednak w ostatnim czasie dużą popularnością wśród mieszkańców Poznania cieszą się płyty betonowe w różnych odcieniach. Na polecanej stronie zaprezentowano gotowe realizacje, gdzie wykorzystano taki materiał. Pracownicy rekomendowanego biura gwarantują, że ten rodzaj nawierzchni sprawdzi się np.:

  • we wiatrołapie,
  • na klatce schodowej,
  • w przedpokoju,
  • w sypialni.

Jeśli klient obawia się, ze beton architektoniczny będzie źle wyglądał np. w salonie, bo pokój stanie się zimny, to jest na to rada. Warto połączyć taką ścianę z mchem. Artyści z Wielkopolski zrealizowali już wiele podobnych projektów – kompozycja szarości i zielni bardzo dobrze się sprawdza. Pracownicy chętnie przygotują dla zainteresowanych takim rozwiązaniem wstępny projekt. Jego sporządzenie obejmuje także wizualizację 3D. Na każdym etapie przedsięwzięcia klient może zgłaszać swoje uwagi. Na pewno zostaną one uwzględnione.

Materiały do remontu i aranżacji wnętrz fachowcy dostarczają osobiście – są one wliczane w cenę usługi. Zleceniodawca może też sam zakupić surowce. Jednak lepiej zdać się na pomoc specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie i odmienili już niejedną sypialnię, pokój dzienny czy biuro.

Aby zadbać o wszystko kompleksowo, firma współpracuje z najlepszymi producentami oraz hurtowniami. Gwarantuje to dostarczenie doskonałych tynków dekoracyjnych, farb i mas w atrakcyjnych cenach. Mimo że siedziba biura architektonicznego znajduje się w Poznaniu, specjaliści przyjmują zlecenia od kontrahentów z całego kraju. W celu ustalenia szczegółów oraz zakresu prac warto zadzwonić pod podany na stronie internetowej numer. Na portalu dostępny jest też pełen katalog materiałów dekoracyjnych dostępnych w ofercie.

Data dodania: 25-02-2021
Autor: Mariusz Gajewski
Źródło:
https://artstructure.pl/realizacje-betonNazwa firmy: GRZEGORZ GRUZA ART GRUZA

Adres: Czwartaków 28

Kod pocztowy: 61-493

Miejscowość: Poznań

Telefon: 730 525 787

WWW: https://artstructure.pl/
Opinie o GRZEGORZ GRUZA ART GRUZAOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy