Opis:


Doposażanie zakładu zajmującego się obróbką surowców takich jak różnego rodzaju metale wymaga wcześniejszego przemyślenia. Priorytetem jest wybór dostawcy, który może zaproponować innowacyjne, a jednocześnie dostosowane do potrzeb danego biznesu rozwiązania technologiczne. Obecnie sporym zainteresowaniem cieszą się urządzenia wielofunkcyjne, które przyciągają przedsiębiorców nie tylko precyzją i zakresem pracy, ale także ceną. Koszt zakupu takiego sprzętu jak choćby pionowe lub poziome centrum obróbcze jest niższy niż nabycie pojedynczych tokarek. Poza tym taki nabytek daje o wiele więcej możliwości, gwarantując jednocześnie tak oczekiwaną precyzję przy odwzorowaniu nawet najmniejszych detali. Jest to więc inwestycja na lata.

Oferta dostępna na stronie internetowej hannsa.pl powstała z myślą o odbiorcach zainteresowanych najnowszymi technologiami w dziedzinie obróbki metali. Proponowane innowacje pozwalają podnieść efektywność pracy, co z kolei generuje wyższy zysk. Rozsądna kalkulacja pozwala oszacować, że taki zakup jest opłacalny, nawet jeśli jest on wzięty na kredyt. Przy częstym użytkowaniu wspomnianego centrum obróbczego (jest to warunek konieczny z uwagi na wysokie koszty inwestycyjne) można szybko spłacić zadłużenie i zacząć czerpać profity.

Wspomniana oferta może okazać się atrakcyjna dla przedsiębiorcy także z innych powodów. Istnieje możliwość skorzystania z pomocy doradcy, którego zadaniem jest wsparcie klienta podczas doboru modelu spełniającego jego oczekiwania. Dzięki temu nabywa się sprzęt personalizowany, dostosowany do potrzeb danego biznesu. Kadra dostawcy jest też w stanie dokonać w imieniu klienta podłączenia centrum obróbczego oraz pierwszego uruchomienia wraz z weryfikacją sprawności działania poszczególnych podzespołów i funkcji. Podczas tych czynności prowadzi też instruktaż stanowiskowy.

Dużym ułatwieniem dla przedsiębiorcy jest opcja skorzystania z usługi serwisowej, jaką świadczą pracownicy realizatora zamówień. Potrzebę diagnostyki sprzętu można zgłosić okresowo (zaleca się przeprowadzanie serwisu przynajmniej raz na rok) lub jeśli zajdzie taka potrzeba, na przykład w sytuacji, gdy system poprzez odpowiedni komunikat na tablicy kontrolnej informuje o występujących problemach technicznych lub znacznym wyeksploatowaniu konkretnej części. 


Nazwa firmy: HANNSA PRECISION

Adres: Piwna 12

Kod pocztowy: 05-850

Miejscowość: Konotopa

Telefon: 227220509

WWW: http://www.hannsa.pl/
Opinie o HANNSA PRECISIONOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy