Opis:


W obecnych czasach bardzo popularne są firmowe wyjazdy integracyjne, które często odbywają się regularnie w sezonie letnim i zimowym i mają na celu zbliżenie do siebie pracowników, a także stanowią pewnego rodzaju nagrodę za osiągnięte wyniki w pracy. Bardzo często takie wyjazdy odbywają się w dosyć odległych częściach kraju, a do tego chyba nikogo nie dziwi fakt, że pojawia się na nich alkohol, tak więc samodzielny transport raczej nie byłby zbyt rozsądnym pomysłem. Zresztą nie każdy przecież posiada prawo jazdy i własny samochód. Nic więc dziwnego, że szczególnie duże korporacje regularnie współpracują z doświadczonymi przewoźnikami.

Firmy transportowe najczęściej wysyłają na tego rodzaju wyjazdy kierowców z dużym poczuciem humoru i dystansem do pasażerów, dzięki czemu każda ze stron będzie mogła miło spędzić czas na integracyjnym wyjeździe. Firma transportowa HERA-TRANS działająca w Poznaniu organizuje profesjonalne przewozy osób, w tym również pracowników przedsiębiorstw. Marka specjalizuje się w przewozach pracowników na wycieczki, konferencje, różnego rodzaju eventy oraz szkolenia. Firma może pochwalić się szeroką ofertą dostępnych pojazdów - od nowoczesnych autokarów z klimatyzacją, rozkładanymi fotelami, WC i TV/DVD z 62. miejscami dla pasażerów, po średnie busy, które pomieszczą około 20 osób i całkiem mini pojazdy z 8 wolnymi fotelami. Wszystkie pojazdy charakteryzują się niezwykłym komfortem jazdy, a doświadczony kierowca z odpowiednimi kwalifikacjami zadba z kolei o bezpieczną i bezproblemową trasę.

Organizując firmową wycieczkę dla pracowników, oprócz dobrej zabawy i niezapominanych atrakcji, zawsze należy mieć na uwadze przede wszystkim bezpieczny transport, który równocześnie pozwoli na odpoczynek oraz wspólne spędzenie czasu całego zespołu przed powrotem do codziennych obowiązków i pracy. Z pewnością warto postawić na sprawdzoną i doświadczoną firmę transportową, aby w przypadku długofalowej współpracy, móc liczyć na atrakcyjne zniżki i indywidualne warunki.

Data dodania: 10-03-2020
Autor: Klara Sadowska
Źródło:
http://heratrans.eu/Nazwa firmy: "HERA-TRANS" Przewóz Osób Sp. z o.o.

Adres: Obornicka 117

Kod pocztowy: 62-002

Miejscowość: Suchy Las k. Poznania

Telefon: 506232093

WWW: http://heratrans.eu/
Opinie o "HERA-TRANS" Przewóz Osób Sp. z o.o.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy