Opis:


Aminokwasy egzogenne to aminokwasy, których organizm nie może samodzielnie syntetyzować, w związku z czym muszą być one dostarczane z dietą. Są niezbędne do syntezy białek, które są podstawowym budulcem tkanek. Organizm wykorzystuje je do syntezy enzymów, hormonów i innych związków biologicznie aktywnych. Istnieje osiem aminokwasów egzogennych: fenyloalanina, izoleucyna, leucyna, lizyna, metionina, treonina, tryptofan oraz walina.

Wartość biologiczna białka zależy od zawartości aminokwasów egzogennych w diecie. Im jest ich więcej w pożywieniu, tym większa jest jego wartość biologiczna. Dobrym źródłem aminokwasów egzogennych są produkty bogate w białko, czyli mięso, ryby oraz jaja. Alternatywę stanowią suplementy diety zawierające aminokwasy egzogenne w skoncentrowanych ilościach. Można zakupić je na stronie internetowej hitec.pl. Sprzedawca zapewnia szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny. Oferowane przez niego aminokwasy pozwalają uzupełnić braki, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na działanie układu trawiennego, nerwowego lub odpornościowego. Do wyboru jest między innymi suplement zawierający tryptofan, który wpływa pozytywnie na regenerację całego organizmu, hamowanie apetytu oraz jakość snu. Niezwykle korzystnym składnikiem jest również cysteina, która bierze udział w procesach przyczyniających się do regeneracji naskórka, wzrostu włosów i paznokci.

Każdy produkt znajdujący się w ofercie został dokładnie opisany, jednak w razie jakichkolwiek wątpliwości wystarczy skontaktować się z przedstawicielami przedsiębiorstwa. Poleca się zapoznać również z innymi suplementami, jakie znajdują się w asortymencie tego sklepu internetowego. Oferta jest stale wzbogacana o nowe propozycje.


Nazwa firmy: HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Wodzisławska 6a

Kod pocztowy: 52-014

Miejscowość: Wrocław

Telefon: 697 336 697

WWW: https://www.hitec.pl/
Opinie o HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy