Opis:


Dziś oferta ubranek dla psów jest naprawdę duża. Są one nabywane głównie ze względów praktycznych, ponieważ chronią psy pozbawione podszerstka przed niskimi temperaturami, silnym wiatrem czy opadami śniegu, co minimalizuje ryzyko przeziębień. Profesjonalne firmy wytwarzają je z delikatnych i wytrzymałych materiałów o dużej odporności na rozciąganie, blaknięcie czy mechacenie. Wszystkie osoby chcące nabyć podobne produkty mogą zajrzeć na witrynę hubuform.pl. Jej założycielem jest przedsiębiorstwo ze starannie wyselekcjonowanym asortymentem, na który składa się modna kurteczka dla psa oraz szereg innych artykułów.

Ubrania dla zwierzaków są najbardziej potrzebne grzywaczom chińskim oraz psom ras małych, takich jak:

  • york,
  • buldog francuski,
  • pinczer,
  • maltańczyk.

Opiekunowie czworonogów powinni zwracać uwagę nie tylko na wygląd kurteczek czy innych okryć, ale też na materiał, z jakiego je stworzono. Bardzo istotne jest to, by dodatki te były ciepłe i nieprzemakalne, ponieważ wiele osób wykorzystuje je podczas deszczowych lub śnieżnych dni. Poza tym nie mogą być one zbyt skomplikowane, gdyż zbyt duża ilość ozdobników negatywnie wpływa na wygodę zwierzaka oraz łatwość zakładania kurtek.

W ofercie przedsiębiorstwa udostępniono rozmaite kurtki sprawdzające się wczesną wiosną, jesienią oraz zimą. Część z nich posiada niewielkie kaptury oraz odblaskowe elementy przydające się podczas wieczornych spacerów po słabo oświetlonych miejscach. Wszystkie ubranka prezentują się elegancko, a na dodatek są praktyczne. Zapewniają całkowitą ochronę przed chłodem i są dostępne w kilku rozmiarach. Ich kształty sprawiają, że żaden z elementów nie uciska zwierzaka ani nie powoduje otarć.

Ciekawym rozwiązaniem są także kurteczki przeciwdeszczowe bez ocieplenia wykorzystywane, jak sugeruje nazwa, podczas ciepłych i deszczowych dni. Przydają się one zarówno wśród psów dorosłych, jak i szczeniaków. Ich zakup mogą rozważyć właściciele czworonogów ras długowłosych, których sierść szybko nasiąka wodą, a jej suszenie bywa czasochłonne.

Data dodania: 18-04-2021
Autor: Lena Czerwińska
Źródło:
https://hubuform.pl/kurteczki-dla-psa



Nazwa firmy: HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK

Adres: Pelikanów 31/33

Kod pocztowy: 02-843

Miejscowość: Warszawa

Telefon: 721-240-257

WWW: https://hubuform.pl/




Opinie o HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK



Oceń firmę (0 z 0 głosów)



Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy