Opis:


Każda instalacja z biegiem lat narażona jest na uszkodzenia. Najczęściej nieszczelności pojawiają się na łączeniach rur lub na zaworach. W przypadku uszkodzenia instalacji wodnych mogą pojawić się efekty przecieku, ale odkrycie miejsca, w którym jest uszkodzenie może wcale nie być łatwe i konieczna będzie interwencja dobrego specjalisty.

Tego typu awariami zajmuje się doświadczona firma Hydro-Volt. Działa w branży od kilkunastu lat i specjalizuje się w instalacjach wodnych. Dysponuje odpowiednim sprzętem, dlatego lokalizacja przecieku w mieszkaniach klientów w Warszawie czy w innych miastach na Mazowszu nie jest dla niej problemem. Współpracuje nie tylko z klientami prywatnymi, ale też z przedsiębiorstwami potrzebującymi pomocy fachowców. W zakres oferowanych usług wchodzą m.in.

  • wykrywanie i naprawa nieszczelności instalacji wodnych,
  • wykonanie badań ciśnieniowych w instalacjach wodnych z protokołem próby szczelności,
  • wykonanie pomiarów i badań termowizyjnych z oceną stanu technicznego instalacji,
  • badanie wilgotności ścian i stropów pozwalających na identyfikację jej pochodzenia,
  • wykrywanie i usuwanie problemów z innymi instalacjami.

Wiele przecieków właściciel mieszkania może zlokalizować sam, pod warunkiem że są one widoczne. W przypadku ukrytych nieszczelności warto wezwać tę firmę, która po usunięciu tego problemu podejmie się osuszenia miejsca zagrożonego zagrzybieniem czy pleśnią.

Przedsiębiorstwo to ma wysokie oceny od dotychczasowych klientów. Jest chwalone za kompetencje, specjalistyczną wiedzę, terminowość i sumienność w realizacji powierzonych mu zadań. Warto dodać, że w razie pilnego wezwania, fachowcy dostępni są o dowolnej porze dnia i nocy. Osoby, których mieszkania są ubezpieczone, mogą też liczyć na profesjonalne przygotowanie dokumentacji dla ubezpieczyciela

Data dodania: 22-08-2023
Autor: Michalina Marciniak
Źródło:
https://hydro-volt.pl/lokalizacja-wycieku-wody/Nazwa firmy: HYDRO-VOLT

Adres:

Kod pocztowy: -

Miejscowość:

Telefon:

WWW: https://hydro-volt.pl/
Opinie o HYDRO-VOLTOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy