Opis:


Propozycja firmy z portalu internetowego ibcs.pl jest skierowana do przedsiębiorców zarządzających firmami, które w swoim działaniu wykorzystują nowoczesne technologie informatyczne. Producent oprogramowania z Nowego Sącza dokłada wszelkich starań, by spełnić wszystkie oczekiwania klientów. Dzięki temu istnieje możliwość przystosowania konkretnego oprogramowania do indywidualnych potrzeb danej firmy. Zarządzanie urządzeniami Google gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo danych, ale także możliwość zarządzania nimi z dowolnego miejsca na świecie. W tym celu wystarczy mieć tylko dostęp do internetu.

Mobilność biznesowa jest bardzo ważna w XXI wieku, ponieważ umożliwia szybką realizację zleceń i pozyskiwanie nowych klientów. Proponowane rozwiązanie SOTI MobiControl jest przystosowane do działania w różnych branżach. Mogą to być działy gospodarki tj. przemysł, budownictwo oraz handel. Przed zakupem oprogramowania warto skonsultować się z działem handlowym. Dzięki temu będzie możliwe podjęcie jak najlepszej decyzji biznesowej. Wspomniany program można zintegrować z urządzeniami firmy Google, Aple oraz Microsoft Windows.

Skuteczne zarządzanie urządzeniami mobilnymi ma wiele zalet. Są nimi między innymi możliwość szybkiej konfiguracji urządzeń, automatyczna instalacja niezbędnych aplikacji oraz śledzenie produktów. Ostatnia z wymienionych funkcji umożliwia wyznaczenie granic, po których przekroczeniu jest włączany alert. Na portalu online znajduje się ulotka produktu, która zawiera wiele cennych informacji niezbędnych w poprawnym zarządzaniu oprogramowaniem. Centralne zarządzanie np. telefonami pozwala każdemu przedsiębiorstwu w zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy. Wszystkie zakupione programy są objęte gwarancją producenta.

Data dodania: 24-02-2022
Autor: Dorota Jankowska
Źródło:
https://www.ibcs.pl/aplikacje-mobilne/Nazwa firmy: IBCS Poland

Adres: J. Piłsudskiego 46

Kod pocztowy: 33-300

Miejscowość: Nowy Sącz

Telefon: 18 44 21 666

WWW: https://www.ibcs.pl
Opinie o IBCS PolandOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy