Opis:


Podczas prowadzenia własnej działalności gospodarczej z pewnością warto pamiętać o tym, że zarówno rozwijanie swoich kompetencji, jak i dawanie takiej możliwości osobom zatrudnionym jest bardzo ważne. Dodatkowo dobrze jest być świadomym tego, że duże znaczenie dla rozwoju własnego biznesu ma nadzorowanie sposobu, w jaki funkcjonuje firma. Niejednokrotnie bardzo przydatnym rozwiązaniem może okazać się tutaj profesjonalne wsparcie, jakie może zaoferować audytor zewnętrzny. Przeprowadzanie audytów w przedsiębiorstwie może być świetnym narzędziem umożliwiającym wykrywanie ewentualnych nieprawidłowości, czy też zdobywanie informacji o tym, nad czym można pracować w strategii firmowej. Nie ulega wątpliwości, że warto o tym pamiętać.

Przedsiębiorstwo o nazwie Vertin funkcjonuje w branży szkoleniowo-doradczej i może swoim klientom wiele zaproponować w tym obszarze. Firma znajduje się w Katowicach. Podmiot zajmuje się wykonywaniem zadań z zakresu:

  • wdrażania systemów jakościowych,
  • przeprowadzania audytów wewnętrznych, zewnętrznych i warstwowych,
  • prowadzenia szkoleń,
  • świadczenia usług doradczych.

Zaangażowanie przedsiębiorstwa do współpracy może być wygodnym i praktycznym rozwiązaniem dla osób, które zajmują się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. W ofercie firmy osoby zainteresowane znaleźć mogą prowadzenie szkoleń poświęconych takim tematom jak przeprowadzanie audytów wewnętrznych, zarządzanie zmianą, statystyczne sterowanie procesem, zarządzanie zespołem sprzedażowym, badania nieniszczące wizualne, zarządzanie małym przedsiębiorstwem, planowanie jakości wyrobu, zarządzanie czasem, nadzorowanie sprzętu kontrolno-pomiarowego, analiza rodzajów i skutków możliwych błędów, zatwierdzanie wyrobu i procesu, czy też analiza systemów pomiarowych.

Dodatkowo ten bardzo doświadczony podmiot proponuje profesjonalne wsparcie doradcze w takich obszarach jak proces rozwiązywania problemów, nadzorowanie dostawców, proces ciągłego doskonalenia, tworzenie dokumentacji systemowej, procesy wytwarzania, tworzenie dokumentacji technicznej, procesy projektowania i rozwoju wyrobów, tworzenie dokumentacji jakościowej i spełnianie specyficznych wymagań klientów. Można tutaj liczyć na bardzo atrakcyjne ceny, wysoką jakość obsługi, profesjonalizm, kompleksową pomoc i zaangażowanie.


Nazwa firmy: Interdont Support Q Sp. z o. o.

Adres: Pukowca 15

Kod pocztowy: 40-847

Miejscowość: Katowice

Telefon: 32 335 93 08

WWW: https://supportqpolska.pl
Opinie o Interdont Support Q Sp. z o. o.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy