Opis:


Niektóre etapy procesów produkcyjnych wymagają od przedsiębiorcy doposażenia zakładu w specjalistyczne elementy wykazujące zwiększoną odporność na wartości, takie jak niska lub wysoka temperatura. Wtedy konieczne jest zastosowanie sprzętu i urządzeń wykonanych z odpowiednich materiałów. Kluczowe jest też uzyskanie zaświadczenia od producenta, że jego produkt może być użytkowany w zmiennych warunkach. 

Sprzętem, który z pewnością powinien posiadać tego typu zapewnienie od twórcy, są suwnice pomostowe. Konstrukcja ta jest wykorzystywana zarówno wewnątrz hali, jak i na zewnątrz. Zapotrzebowanie na jej użycie jest tak samo duże w czasie letnich miesięcy, jak i podczas mroźnej zimy. Tego rodzaju element można spotkać w większości zakładów, gdzie jest bardzo istotną częścią procesu produkcji. Za jego pomocą dokonuje się transport komponentów oraz gotowych wyrobów. Dzięki dużemu udźwigowi maszyna jest w stanie przenieść w krótkim czasie znaczny ciężar, usprawniając tym samym pracę oraz zmniejszając eksploatację samych pracowników.

Zakup suwnicy warto jednak dobrze przemyśleć. Z uwagi na możliwość doboru poszczególnych parametrów należy znaleźć dostawcę, który może zaproponować wykonanie konkretnego modelu na wymiar, uwzględniając tym samym indywidualne zapotrzebowanie klienta i prowadzonej przez niego działalności. Taką opcję udostępniają pracownicy firmy Jerzy Nahotko PROJEKT.

Możliwość zamówienia suwnicy o określonych parametrach to sposób na ułatwienie pracy w szerokim zakresie. Proponowane modele są mobilne. Mogą być bezproblemowo transportowane do wybranej strefy i tam użytkowane, jeśli zachodzi taka potrzeba, a następnie przenoszone w inne miejsce. Wielu przedsiębiorców decyduje się też na montaż stały suwnic w określonych punktach produkcji. Jest to popularny sposób, zwłaszcza jeśli dany zakład zajmuje się wytwarzaniem jednego rodzaju asortymentu i nie ma potrzeby ciągłego dopasowywania linii.

Bez względu na dokonany wybór klienta, kadra firmy jest w stanie zaprojektować i wykonać suwnicę spełniającą jego oczekiwania pod każdym kątem. Firma dysponuje rozbudowanym zapleczem technologicznym, pozwalającym na realizację zamówienia terminowo i zgodnie z przedstawioną specyfikacją. Pracownicy zapraszają do kontaktu i złożenia odpowiedniej dyspozycji klientów z całej Polski.


Nazwa firmy: JN Projekt

Adres: Słoneczna 8

Kod pocztowy: 55-120

Miejscowość: Pęgów

Telefon: +48 605 324 103

WWW: https://jnprojekt.pl/
Opinie o JN ProjektOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy