Opis:


Otrzymanie pisma z prokuratury czy sądu niemal zawsze budzi strach w odbiorcach tego typu korespondencji. Jest to często wynikiem niezrozumiałego języka stosowanego w tego typu dokumentach oraz nieznajomości prawa. W takich sytuacjach pomocne może okazać się udanie do lokalnego adwokata, który będzie w stanie wyjaśnić klientowi wszystkie niejasne kwestie oraz zaproponować rozwiązanie prowadzonej sprawy. Główną rolą prawnika jest zadbanie o interesy klienta, dlatego często bierze udział w toczących się postępowaniach już na etapie przesłuchań. Warto wspomnieć, że w przypadku zatrzymania członka rodziny należy działać szybko poprzez skontaktowanie się z kancelarią adwokacką, która od razu zajmie się danym przypadkiem.

Adwokat z Legnicy prowadzi również sprawy rozwodowe, które często ciągną się nawet przez wiele lat, co jest wykańczające dla obu stron procesu. Prawnik sporządza niezbędne dokumenty przedkładane w sądzie oraz bierze udział w mediacjach w celu ustalenia kluczowych warunków rozwodowych dotyczących m.in. podziału majątku, opieki nad wspólnymi dziećmi oraz wysokości alimentów, które mogą być wypłacane zarówno na dzieci, jak i byłego małżonka (jest to możliwe wyłącznie w przypadku rozwodu z orzeczeniem o winie partnera). 

Na terenie Legnicy działa Kancelaria Adwokacka - Adwokat Maciej Michalski, która obsługuje osoby prywatne oraz lokalne przedsiębiorstwa (jednoosobowe firmy lub spółki handlowe). Prawnicy specjalizują się głównie w prawie cywilnym, karnym, pracy, spadkowym oraz rodzinnym. Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście oraz pełną poufność gromadzonych danych. Na prowadzonej stronie można zapoznać się z obowiązującym cennikiem dotyczącym podstawowych usług. Ostateczny koszt zawsze zależy od rodzaju oraz zakresu podejmowanej współpracy i jest podawany już na etapie wstępnych konsultacji. Klienci mogą również skorzystać z jednorazowej porady prawnej, która jest udzielana w siedzibie firmy mieszczącej się w Legnicy lub też w filii na terenie Polkowic. 

Data dodania: 01-05-2022
Autor: Józef Brzeziński
Źródło:
https://adwokatmichalski.com/Nazwa firmy: Kancelaria adwokacka adw. Maciej Michalski

Adres: Adama Mickiewicza 1a

Kod pocztowy: 59-220

Miejscowość: Legnica

Telefon: 603121704

WWW: https://adwokatmichalski.com/
Opinie o Kancelaria adwokacka adw. Maciej MichalskiOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy