Opis:


Podejmując decyzję o rozwodzie, małżonkowie muszą zadbać o szereg spraw administracyjno-prawnych. Kluczowe jest przygotowanie dokumentacji stanowiącej podstawę do wszczęcia postępowania rozwodowego. Kolejną sprawą jest opracowanie treści samego pozwu. Musi on zawierać konkretną podstawę prawną oraz powinien być oparty na ogólnie przyjętych zasadach. Dla laika dbałość o właściwy zapis takiego dokumentu może być sporym problemem, dlatego warto zlecić to prawnikowi.

Szeroko rozumiane sprawy związane z rozwodem to domena kancelarii ogłaszającej się na stronie kancelariarostocki.pl. Prowadzona przez biuro obsługa dotyczy zarówno wsparcia merytorycznego, porad prawnych, jak i pomocy administracyjno-prawnej, w tym opracowania i złożenia w odpowiednim sądzie niezbędnej dokumentacji. Kadra podchodzi do każdego klienta indywidualnie, przede wszystkim dokładając starań, by zapewnić mu ochronę jego praw.

Zlecając zajęcie się sprawą ustania małżeństwa, w tym prosząc o to, by prawnicy przygotowali pozew o rozwód, mieszkańcy Wrocławia mogą skorzystać też z innych świadczeń. Adwokat może działać w imieniu strony i prowadzić rozmowy ze współmałżonkiem, aby zapewnić sprawiedliwy podział majątku. Jako reprezentant klienta jest w stanie przeprowadzić procedurę alimentacyjną, obejmując w ten sposób także opieką prawną małoletnich członków rodziny.

Działanie prawnika przy przygotowywaniu pozwu oraz przy dalszych czynnościach jest rozliczane indywidualnie, w zależności od tego, jaki zakres zadań został podjęty i jak bardzo było to absorbujące dla adwokata. Z tego też powodu kancelaria nie umieszcza online cennika. Kadra zazwyczaj informuje klienta o ewentualnych kosztach usługi po zapoznaniu się z przedstawionym przez niego materiałem dowodowym. Zawsze jednak zastrzega sobie, że cena może ulec zmianie. O każdej takiej sytuacji zlecający jest natychmiastowo informowany. 

Biuro kancelarii znajduje się we Wrocławiu, przy ul. Piłsudskiego 18/3 oraz w Głogowie, przy ul. Jana Matejki 14/19. W obu lokalizacjach obowiązuje system wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty. Pracownicy proszą o uszanowanie powyższej zasady, gdyż ułatwia to w znacznym stopniu organizację codziennej pracy oraz pozwala zapewnić oczekiwany poziom usług. W szczególnie pilnych przypadkach pomoc prawna udzielana jest natychmiastowo. 


Nazwa firmy: Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki

Adres: Piłsudskiego 18

Kod pocztowy: 50-033

Miejscowość: Wrocław

Telefon: 512 121 253

WWW: https://kancelariarostocki.pl/
Opinie o Kancelaria Adwokacka Marcin RostockiOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy