Opis:


Duże wydatki czasami znacząco obciążają domowy budżet. Jednak uzyskanie dodatkowej gotówki nie zawsze musi wiązać się z koniecznością zaciągania kredytu w banku lub pożyczki. Z pomocą przychodzą przedsiębiorstwa zajmujące się skupowaniem metali szlachetnych oraz różnego rodzaju kosztowności, takich jak stare monety czy wartościowe zegarki.

Skup złota w Warszawie to usługa oferowana przez przedsiębiorstwo Kantor Marymont, które funkcjonuje na rynku od 1990 roku. Firma z wieloletnim doświadczeniem cały czas się rozwija, inwestując zarówno w profesjonalny sprzęt i narzędzia pomiarowe, jak i kwalifikacje swojej kadry pracowniczej, która regularnie uczestniczy w szkoleniach branżowych.

Jakie przedmioty możesz sprzedać?

  • monety o wartości kolekcjonerskiej lub historycznej,
  • biżuterię,
  • brylanty,
  • luksusowe wyroby jubilerskie,
  • sztabki,
  • wysokiej próby srebro.

Z usług firmy chętnie korzystają nie tylko mieszkańcy stolicy Polski, lecz również osoby z innych miejscowości zlokalizowanych w województwie mazowieckim. Duże zainteresowanie to zasługa między innymi atrakcyjnych cen oraz dostępu do profesjonalistów zajmujących się rzetelną wyceną dostarczanych im przedmiotów. Fachowcy wykorzystują nowoczesne wagi i mikroskopy, aby osiągnąć jak najlepszy rezultat. Wszystkie narzędzia pomiarowe są na bieżąco kalibrowane. Ponadto przedsiębiorstwo stara się unowocześniać swoje zaplecze techniczne.

Przed skorzystaniem z usług każdy klient ma możliwość skontaktowania się z doradcami drogą telefoniczną lub mailową. Doświadczeni specjaliści chętnie opowiedzą o procesie wyceny poszczególnych wyrobów oraz przedstawią aktualnie obowiązujące ceny sprzedaży konkretnych surowców. W miejscu pracy znajdują się kamery monitoringu, które cały czas śledzą działania obsługi, dzięki czemu klient może mieć gwarancję, że usługa zostanie zrealizowana w sposób całkowicie rzetelny od początku do końca. Skorzystanie z oferty tego przedsiębiorstwa to godna zainteresowania propozycja dla osób potrzebujących gotówki bez weryfikacji zdolności kredytowej.


Nazwa firmy: Kantor Wymiany Walut "MARYMONT"

Adres: Słowackiego 45

Kod pocztowy: 01-690

Miejscowość: Warszwa

Telefon: (22) 833 66 58

WWW: http://kantormarymont.pl/
Opinie o Kantor Wymiany Walut "MARYMONT"Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy