Opis:


Stres, niezdrowe jedzenie, używki, a także niewystarczająca ilość snu – każdy z tych czynników negatywnie wpływa na zdrowie. Nawet jeśli obecnie wielu ludzi, którzy tak żyją, czuje się względnie dobrze, to konsekwencje mogą wyjść po wielu latach. Dlatego też warto zadbać o zdrowie jeszcze za młodu, nawet jeśli miałoby to odbywać się małymi kroczkami.

Dobrym sposobem na to, by żyć zdrowiej, jest zadbanie o odpowiednią dietę. Jedzenie to w końcu paliwo dla organizmu, a to, jakiej ono będzie jakości, w końcu odbije się na funkcjonowaniu każdego z układów w organizmie człowieka. Zapewne część osób stawia za problem fakt, że w tempie codzienności ciężko jest chodzić po sklepach, wybierając zdrowe składniki, a jeszcze trudniej jest z nich przyrządzić pełnowartościowe posiłki. Nie jest to jednak żadna wymówka, by zmienić nawyki żywieniowe. Istnieje bowiem jeszcze catering. We Wrocławiu dietę mogą ułożyć specjaliści z firmy Kapitan Cook.

Dlaczego warto polegać na nich? Przede wszystkim przemawia za nimi wieloletnie doświadczenie, a także pasja do zawodu. Kucharze pracujący w tej firmie to specjaliści z miłością do swojej pracy, którą chcą się dzielić przez szykowanie smacznych dań. Wykorzystują więc najwyższej jakości produkty, aby przygotować pyszne i, co najważniejsze, zdrowe posiłki.

Pozostaje jeszcze tylko kwestia doboru planu żywieniowego. W tym wypadku należy zastanowić się, jak aktywny jest nasz tryb życia, a często także, jakie przyświecają nam wartości. Jeśli cierpimy z powodu różnych chorób natury endokrynologicznej czy też przewodu pokarmowego, warto zastanowić się nad dietą bez glutenu i laktozy, które, jak udowodniono, są wysoce alergenne. Jeśli natomiast chcemy zbliżyć się sposobem żywienia do naszych przodków, warto postawić na dietę Paleo. Sportowcy powinni dostarczyć jak najwięcej energii, więc program Sport będzie dla nich idealny. Dla tych z kolei, którzy pragną oczyścić organizm z toksyn, odpowiednią propozycją jest Detox sokowy, złożony z koktajli warzywnych i owocowych. Tym, którym bliskie są prawa zwierząt, z pewnością przypadnie do gustu Wege + ryby. Z kolei dla wszystkich, którzy po prostu chcą się zdrowo żywić, wystarczy program Standard.

Data dodania: 03-04-2019
Autor: Lena Czerwińska
Źródło:
Nazwa firmy: Kapitan Cook

Adres: Rejtana 12A

Kod pocztowy: 62-030

Miejscowość: Luboń

Telefon: 511 722 198

WWW: https://www.kapitan-cook.pl/
Opinie o Kapitan CookOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy