Opis:


Agregat malarsko-szpachlarski to funkcjonalne urządzenie ułatwiające wykonywanie prac wykończeniowych wśród przedstawicieli branży budowlanej. Jest wykorzystywany podczas malowania natryskowego, dzięki czemu pokrywanie farbą dużych i trudnodostępnych miejsc nie będzie stanowić żadnego problemu. Zainteresowani podobnymi sprzętami wchodzą chętnie na witrynę komatz.pl. Jej założycielem jest firma o wielu rekomendacjach, posiadająca sprawdzone sprzęty o dużej wydajności i wielu przydatnych funkcjach.

Wyposażono je w pompę sprężającą farbę, szczelną obudowę oraz pistolety ułatwiające aplikowanie farby na dachach, ścianach lub inne powierzchniach. Agregaty malarsko-szpachlarskie pozwalają na szybką pracę, dlatego nabywają je profesjonalne przedsiębiorstwa budowlane, zajmujące się wielkopowierzchniowymi obiektami, takimi jak hale magazynowe, fabryki, zakłady produkcyjne czy galerie handlowe. Niekwestionowanym atutem powierzchni malowanych natryskowo jest estetyka. Są one bowiem pozbawione zacieków i smug, spotykanych podczas malowania zwykłym pędzlem bądź wałkiem. Wszystko to sprawia, że ściany są idealnie gładkie i estetyczne.

Agregaty malarsko-szpachlarskie charakteryzują się dużymi możliwościami przerobowymi. Szacuje się, że  w ciągu zaledwie 60 sekund ich posiadacze mogą pokryć farbą powierzchnię o wielkości kilku metrów kwadratowych. Malowanie natryskowe jest gwarancją oszczędności, ponieważ nowoczesne sprzęty zużywają niewielkie ilości farb, w porównaniu do metod tradycyjnych, praktykowanych w przeszłości. Firma proponuje między innymi modele tłokowe o dużej wydajności, sprawdzające się w przypadku szpachli akrylowych. Radzą sobie również z ciężkimi farbami przeciwpożarowymi oraz antykorozyjnymi, które mają tendencję do pęcznienia.

Urządzenia posiadają wydajne pompy oraz silniki o odpowiedniej mocy i wyróżniają się dużą siłą ssącą. Są w stanie obsługiwać nawet kilka stanowisk pracy jednocześnie i zapewniają długą żywotność, bez konieczności przeprowadzania prac naprawczych czy konserwacyjnych.


Nazwa firmy: KOMATZ - Agregaty malarskie

Adres: aleja Warszawska 150

Kod pocztowy: 20-824

Miejscowość: Lublin

Telefon: 814714042

WWW: https://www.komatz.pl/
Opinie o KOMATZ - Agregaty malarskieOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy