Opis:


Firma Thorma jest renomowanym producentem kominków, pieców kuchennych, zestawów kotłowych czy wkładek kominkowych. Funkcjonuje na rynku od ponad 100 lat i cały czas zwiększa obszar swojego działania. Kominki Thorma wyposażone są w nowoczesną konstrukcję, która charakteryzuje się dużą wydajnością. Paleniska wbudowane w kominki są bardzo ekonomiczne i nie pozostawiają dużej ilości odpadów. Kominki tego rodzaju wyróżniają się zamkniętą komorą spalania. Na szybie umieszczone zostały specjalne dysze, które zapewniają stały dopływ świeżego powietrza. Sprzęty te są ładne i doskonale podkreślają styl, w którym jest zaprojektowane mieszkanie. Ich powierzchnia pokryta jest farbą ekologiczną, która jest odporna na zniszczenia. Jakość użytej farby zapewnia bezpieczeństwo alergikom. Kominki tej marki nie są tanim rozwiązaniem, jednak jeden zakup wystarczy na wiele sezonów grzewczych. Widok ognia jest dla wielu osób elementem potrzebnym do prawidłowego odpoczynku. Walory estetyczne w zestawieniu z doskonałą jakością grzewczą są argumentem do zakupu tego rodzaju źródła ciepła.

Na stronie kominki-m.pl można znaleźć kominki pochodzące od najlepszych, rozpoznawalnych na rynku producentów, którzy oferują produkty najwyższej jakości. Oferta firmy skierowana jest dla osób, które cenią sobie przytulną atmosferę i za pomocą kominka chcą ogrzać swoje domy. Biuro obsługujące sklep znajduje się w Poznaniu. Firma powstała ponad 30 lat temu i od tego czasu świadczy usługi obejmujące:

  • doradztwo podczas wybierania najodpowiedniejszego źródła ciepła,
  • przygotowanie projektu instalacji,
  • realizację inwestycji oraz montaż w pomieszczeniu klienta.

Doradcy informują, w jaki sposób należy postępować ze sprzętem i podpowiadają, co zrobić, aby korzystać z niego przez długi czas. Wszystkie usługi realizowane są przez wieloletnich pracowników firmy. Niektóre projekty realizowane są na specjalne zamówienie. Podczas współpracy można wybrać dowolny rodzaj obudowy kominka, która powinna dobrze współgrać z aranżacją danego lokalu.

Data dodania: 24-03-2020
Autor: Gabriel Gajewski
Źródło:
https://www.kominki-m.pl/marka/thorma/Nazwa firmy: Kominki Mikołajczak

Adres: Mińska 12

Kod pocztowy: 61-049

Miejscowość: Poznań

Telefon: 726001145

WWW: https://www.kominki-m.pl
Opinie o Kominki MikołajczakOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy