Opis:


Natłok spraw dnia codziennego powoduje, że coraz częściej człowiek zapomina o ważnych datach czy rocznicach. Jeżeli moment przypomnienia sobie o konieczności odpowiedniego uhonorowania danego święta nastąpi wystarczająco wcześnie, można jeszcze się zrehabilitować, zamawiając kwiaty online z dostawą pod wskazany adres oraz udając się po pracy do najbliższej galerii handlowej, aby wybrać prezent.

Mieszkańcy Krakowa mogą zlecić przez internet wykonanie okazjonalnej wiązanki, korzystając z oferty dostępnej na stronie kwiaciarniamargaritta.pl. Pod podanym linkiem działa poczta kwiatowa, której pracownicy proponują zarówno gotowe wzory bukietów, jak i możliwość ich personalizacji poprzez stworzenie indywidualnej wersji z pomocą kreatora.

Dostawa kwiatów odbywa się w Krakowie. Realizator może dowieźć wiązankę do odbiorcy nawet tego samego dnia, więc jest to z pewnością warta uwagi oferta, zwłaszcza dla osób, które mają kłopoty z zapamiętywaniem ważnych dat w rodzinnym czy partnerskim kalendarzu. Zamawiając bukiet, mogą oni uniknąć wielu przykrych słów i oznak niezadowolenia.

Za to, by wiązanki prezentowały się jak najpiękniej, opowiada kadra doświadczonych i kompetentnych florystów. Nie tylko tworzą estetyczne, dopasowane do okoliczności i przyciągające wzrok bukiety, ale także chętnie doradzają oraz pomagają klientom dobrać rodzaj kwiatów, przybranie czy inne elementy, mające wpływ na ostateczny wygląd tworzonej kompozycji. 

Dostrzegając zapotrzebowanie rynkowe na usługi florystyczne w branży ślubnej, zatrudnieni pracownicy zapraszają też do składania zamówień na różnego rodzaju, kwiatowe dekoracje ślubne. Zlecenie może obejmować zarówno wiązankę dla panny młodej oraz pasujący do niej bukiecik do butonierki pana młodego, jak i mini ozdoby do zawieszenia na kościelnych ławach, siedziskach nowożeńców. Oferta obejmuje też wykonanie pasujących do charakteru uroczystości kompozycji kwiatowych, stawianych przed ołtarzem oraz instalowanych na masce samochodu, którym młoda para pojedzie do ślubu.

Narzeczeni mogą zgłosić się na indywidualną konsultację z przedstawicielem kwiaciarni i przedstawić również swoją wizję wystroju sali weselnej. Pracownicy mają bogate doświadczenie w dekorowaniu kwiatami pomieszczeń oraz stołów bankietowych, chętnie współpracują też z zatrudnionymi dizajnerami.

Data dodania: 06-07-2022
Autor: Marianna Kołodziej
Źródło:
https://kwiaciarniamargaritta.pl/Nazwa firmy: Kwiaciarnia Margaritta

Adres: al. Krasińskiego 1

Kod pocztowy: 31-111

Miejscowość: Kraków

Telefon: 692 220 137

WWW: https://kwiaciarniamargaritta.pl
Opinie o Kwiaciarnia MargarittaOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy