Opis:


Przewóz gości weselnych, uczestników wieczorów panieńskich i kawalerskich, wycieczki szkolne, służbowe czy integracyjne oraz wszelkiego rodzaju przewozy na lotnisko wymagają dobrze zorganizowanego transportu. Dobre auto, które ma potwierdzone dokumentami aktualne przeglądy to dopiero połowa sukcesu. Aby zapewnić sobie pewny transport, warto zdecydować się na wynajem busów z kierowcą. W Poznaniu tego typu usługi świadczy firma LeonTravel, która istnieje na rynku od wielu lat i cieszy się stale rosnącą popularnością.

 

Kierowcy firmy przewozowej dowożą pasażerów w wybrane miejsca na terenie całej Europy. Usługi kierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców oraz publicznych instytucji, takich jak szkoły czy urzędy. Busy z kierowcą można wynająć w celu zapewnienia transportu na wesele, komunie, chrzciny, urodziny oraz wszelkie inne imprezy okolicznościowe i wyjazdy wakacyjne. W zakres usługi wynajmu busów z kierowcą  wchodzi również cykliczny transport pracowników. Ceny za wynajem busów są ustalane indywidualnie i zależą od wybranej trasy, ilości pasażerów oraz od czasu trwania usługi.

 

Dlaczego wynajem busów z kierowcą to dobry pomysł?

Warto zdecydować się na wynajem busów z kierowcą, ponieważ z tego typu usługą wszelkie opóźnienia, które najczęściej wynikają z nieznajomości trasy czy natężenia ruchu na wybranej drodze, są zredukowane do minimum. Kierowcy, pracujący dla doświadczonych firm przewozowych, mogą zagwarantować pasażerom bezpieczną podróż bez względu na długość trasy. Za gwarancję bezpieczeństwa i wysokiej jakości oferowanej usługi odpowiada również bogato wyposażona flota samochodowa.

 

Osoby, które zdecydują się na wynajem busa, mogą liczyć na realizację usługi autobusami, takimi jak ISUZU Novo Lux, Man Lion’s Coach, Scania PB Irizar czy Neoplan Tourliner. Do dyspozycji Klientów są również busy Mercedes oraz Peugeot. Auta zostały wyposażone w liczne udogodnienia, takie jak systemy bezpieczeństwa ABS, ASR i ESP czy toaletę, które znacznie poprawiają bezpieczeństwo oraz komfort podróży.

Data dodania: 22-12-2019
Autor: Karolina Jabłońska
Źródło:
https://leontravel.pl/Nazwa firmy: Leon Travel - wynajem autokarów

Adres: Wieruszowska 10

Kod pocztowy: 60-101

Miejscowość: Poznań

Telefon: 600 370 318

WWW: https://leontravel.pl/
Opinie o Leon Travel - wynajem autokarówOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy