Opis:


Prowadząc zakład przemysłowy należy zadbać o płynne działanie wszystkich urządzeń, które są obsługiwane na co dzień przez pracowników. Z całą pewnością nie warto czekać, aż maszyna zostanie całkowicie wyeksploatowana, lepiej korzystać z usług serwisowych, które powinny być przeprowadzane regularnie na terenie zakładu. Takie działania pozwalają szybko wykryć wszelkie nieprawidłowości i usunąć usterki, zanim dojdzie do poważnych awarii systemu. Naprawa maszyn CNC powinna zostać zlecona zewnętrznej firmie, która działa w branży od lat i dysponuje odpowiednim sprzętem oraz częściami zamiennymi.

Kompleksowy serwis i naprawa maszyn elektrycznych oraz CNC

Znana marka LM Robotix zatrudnia doświadczonych mechaników, którzy specjalizują się w naprawach, przeglądach oraz modernizacjach maszyn przemysłowych. Wszystkie prace są wykonywane u klienta, co znacznie skraca czas naprawy oraz pozwala zachować ciągłość pracy. Główne zadania przeprowadzane przez serwisantów to:

  • diagnostyka i zlokalizowanie powstałych usterek,
  • wymiana niedziałających podzespołów,
  • konserwacja poszczególnych elementów maszyny,
  • dopasowanie ustawień do obowiązujących przepisów,
  • pomoc przy zmianie lokalizacji maszyny.

Koszty współpracy z doświadczonymi serwisantami są ustalane z klientem indywidualnie i zależą od zakresu prowadzonych prac oraz stopnia powstałej awarii czy wielkości modernizowanej maszyny. Pracownicy zajmują się maszynami przemysłowymi, CNC oraz elektrycznymi.

Dlaczego warto zlecić naprawę fachowcom?

Przede wszystkim klient, dzięki współpracy z zespołem doświadczonych serwisantów, zyskuje pewność, że maszyna zostanie prawidłowo naprawiona i będzie działać niezawodnie przez długi czas. Co więcej, dzięki wiedzy i urządzeniom diagnostycznym, naprawa odbywa się w krótkim czasie, w przeciwieństwie do próby samodzielnego zlokalizowania awarii przez operatora. Dodatkowo, warto regularnie dokonywać przeglądów obsługiwanych maszyn, aby nie dopuścić do poważnych uszkodzeń, co oczywiście wiąże się ze sporymi kosztami naprawy.

Data dodania: 28-02-2021
Autor: Dawid Walczak
Źródło:
http://lmrobotix.pl/serwis-i-naprawa-maszyn-cnc/Nazwa firmy: LM ROBOTIX

Adres: Konwaliowa 7

Kod pocztowy: 15-674

Miejscowość: Białystok

Telefon: 881 628 187

WWW: http://lmrobotix.pl
Opinie o LM ROBOTIXOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy