Opis:


Wśród polskich iluzjonistów bez wątpienia wymienić należy Macieja Pola, który swoją pełną ofertę usług prezentuje na stronie internetowej: maciejpol.pl. Jest on jednym z najbardziej rozpoznawalnych magików w naszym kraju i staje się swoistym reprezentantem tego środowiska branżowego. Na jego przykładzie można bowiem omówić tematykę iluzjonizmu w Polsce oraz specyfiki tego zajęcia, jego wymogów i ograniczeń. 

Znani i cenieni polscy iluzjoniści to zazwyczaj osoby w pewien sposób związane ze wspomnianą osobą Macieja Pola. Jest on uznawany za przykład profesjonalizmu i klasy, elegancji oraz kreatywności. Każdy polski iluzjonista, podobnie jak Maciej Pol słynie z unikalności realizowanych pokazów oraz z bogatej oferty usług. Wśród nich najczęściej spotykane i oczekiwane przez klientów są:

  • pokazy tematyczne, wykorzystywane podczas rozmaitych okoliczności,
  • pokazy dla dzieci - najczęściej zamawiane z okazji urodzin i zorganizowanych spotkań najmłodszych,
  • pokazy firmowe i na imprezach integracyjnych,
  • spektakle teatralne, nasycone sztuką i atmosferą tajemnicy,
  • pokazy plenerowe i na eventach masowych.

Wielu polskich iluzjonistów bierze również udział w programach telewizyjnych, gdzie promują swoje umiejętności oraz ukazują nowy wymiar iluzji i magii. Nowoczesne pokazy zjednują sobie liczne grono osób zainteresowanych i niejednokrotnie zafascynowanych możliwościami kreowania iluzji.

Niezaprzeczalnie polscy iluzjoniści stanowią przykład profesjonalizmu i mogą być stawiani na równym poziomie z zagranicznymi kolegami po fachu. Wysoka jakość iluzji, oryginalne sztuczki magiczne oraz uniwersalność wykorzystania magika podczas rozmaitych okoliczności sprawiają, że iluzjoniści w Polsce cieszą się sporym zainteresowaniem. Są to najczęściej osoby wykwalifikowane i profesjonalne, słynące z zaskakujących pokazów, niejednokrotnie zapierających dech w piersiach i ryzykownych. Współczesny świat iluzji wymaga bowiem kreatywności i unikalności, bez których nie sposób zaistnieć i zainteresować wymagającej publiczności.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Oliwier Krupa
Źródło:
Nazwa firmy: Iluzjonista Maciej Pol

Adres: Jana Kilińskiego 7B

Kod pocztowy: 99-10

Miejscowość: Łęczyca

Telefon: +48 247 210 199

WWW: http://maciejpol.pl/
Opinie o Iluzjonista Maciej PolOceń firmę (0 z 0 głosów)Mój syn dostał książkę na 9 urodziny "megasztuki dla małych magików" i studiuje ją zawzięcie, a ostatnio właśnie ogląda filmiki na stronie maciejpol.pl o różnych pokazach tego uznanego magika.
Opublikowane przez: Marcin Jaworski Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 5

Firmy w okolicy